Chcete mít skvělý sex? Tyhle věci při něm nikdy nedělejte!

Chcete mít skvělý sex? Tyhle věci při něm nikdy nedělejte!
Zdroj: Profimedia

Stydíte se a nechcete zkoušet nové věci? Koledujete si o to, že váš sexuální život brzy nebude stát za nic. O vztah se jednoduše musí pečovat a to samé platí i o sexu.

Sex nemusí být jen příjemnou záležitostí, pro některé lidi může být hodně stresující. Zvláště tehdy, když se po nich vyžadují věci, které se vymykají tomu, na co jsou zvyklý. Někdy je ale nutné pro spokojenost obou partnerů udělat něco trochu jinak. A platí to především pro ženy.

Těchto pět prohřešků může váš sexuální život zničit:

1. Jste příliš choulostiví

Jedná se především o orální sex. Našim babičkám možná přišel jako něco nechutného a nepřístojného, v dnešní době ale každý inteligentní člověk ví, že jde o techniku, která přináší to nejintenzivnější uspokojení.

Překonejte veškeré obavy a vrhněte se na věc. Pokud máte strach, že je to nehygienické, počkejte, až bude partner po sprše. A především, snažte se alespoň tvářit, že jste z činnosti nadšení, a ne že mu prokazujete laskavost.

Související obsah

2. Nechcete zkoušet nové věci

Touží váš partner po tom, abyste se převlékla do kostýmu zlobivé servírky nebo si tělo potřela čokoládou? Dopřejte mu trochu toho dobrodružství. Dokud nikomu ze zúčastněných nehrozí fyzická nebo psychická újma, představivosti se meze nekladou.

Nic totiž nezabije sexuální touhu rychleji než partner, který odmítá vystoupit ze své komfortní zóny a nehodlá zkoušet nic nového. Když totiž řeknete druhému 'ne', je to, jako byste řekli, že jeho potřeby a potěšení jsou vám jedno.

3. Neznáte své tělo

Dosáhnout orgasmu není pro ženu zdaleka tak jednoduché, jako je to pro muže. Jenže aby ho dosáhly, je pro ně nezbytně důležité znát své tělo a vědět, co je jim příjemné. Důležitou roli v tomto poznávání hraje masturbace.

Žena, která se nikdy sama neuspokojovala, bude mít s dosažením orgasmu při sexu velký problém. Zkoušejte různé techniky, abyste zjistily, co funguje, a nebojte se o tom poté říct svému partnerovi.

Související obsah

4. Nikdy si o sex sama neřeknete

Čekáte vždycky na to, až vás partner k sexu pobídne? Chyba! Zkuste ho někdy iniciovat vy samy. Pro partnera není nic víc vzrušující, než když k němu přijdete a začnete se mu dobývat do kalhot.

5. Snadno se dostanete do rozpaků

Dala jste si na svačinku česnekovou pomazánku a až pozdě vám došlo, že večer máte rande? Nenechte se tím vystresovat. Když s někým chodíte, musí si zvyknout i na to, že nejste vždy dokonalá. Že vám někdy zrovna nevoní z pusy a při sexu vydáváte nejen vy, ale i vaše tělo legrační zvuky? Nenechte se tím rozhodit, uvolněte se a užívejte si to.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

KONEC KAŠPÁRKŮ V ČECHÁCH: Chcete zjistit délku jeho penisu? Podívejte se mu do občanky!

HIT FACEBOOKU: Tohle je můj první anál, pochlubila se dívka fotkou

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Sex

Důležité Události

Krátká zpráva

Zeman podepsal vyloučení Ruska a Číny z dostavby Dukovan

Prezident Miloš Zeman v pondělí podepsal zákon o nízkouhlíkové dohodě, který z dostavby jaderné elektrárny Dukovany vyřazuje firmy z Ruska a Číny. Zákon umožňuje využití technologií pouze od dodavatelů ze států, které přistoupily k mezinárodní dohodě o vládních zakázkách z roku 1996.

Píše se na Deník.cz