Bydlení

OBRAZEM: Tento vršovický byt vás ohromí moderním designem

OBRAZEM: Tento vršovický byt vás ohromí moderním designem
Zdroj: Remax

Mnoho lidí, kteří mají hodně peněz, si pořizují velké domy s ještě většími zahradami. Velký dům ale znamená i velké provozní náklady a starosti. A co když chci navíc bydlet v dosahu centra města? Řešením je luxusní a dobře promyšlený byt na správném místě. Jako je tento v pražských Vršovicích!

Z Vršovic jste v centru Prahy za pár minut, zároveň v nich najdete ale i klid. K odpočinku doslova vybízí park Grébovka, který je od tohoto bytu vzdálen, jak se říká, co by kamenem dohodil. Pokud si nechcete sklenku vína vychutnávat přímo ve vinohradu blízké Grébovky, můžete zůstat doma a popíjet na rozlehlé terase s výhledem nejen na Vršovice, ale i na zmiňovaný park.

K bytu o obytné rozloze 174 m² totiž patří i 55 m² velká terasa, na které můžete s přáteli například grilovat nebo relaxovat ve vířivce. I ta je součástí vybavení. Ani v zimních měsících ale nemusíte zoufat, odpočinek si můžete dopřát i uvnitř bytu, k dispozici je sauna i parní kabina.

Největší devizou tohoto bytu, který je v nabídce realitní kanceláře Remax, je ale bezesporu moderní design interiéru. Designový koncept ateliéru Nedvěd Architekti také získal několik architektonických ocenění. Kvalitní značkový nábytek a kombinace moderních materiálů s tradičními byly v tomto případě klíčem k úspěchu. Samozřejmě nechybí ani systém inteligentního ovládání domácnosti hodný 21. století.

Byt je tvořen vstupní chodbou, pokojem pro hosty, relaxační koupelnou, obývacím pokojem s kuchyní, dětským pokojem, ložnicí, šatnou, chodbou, druhou koupelnou, prádelnou a již zmiňovanou terasou. V obývacím pokoji určitě stojí za zmínku originální skleněné lustry, zajímavě řešená knihovna či pohodlná a rozlehlá sedací souprava. Zkrátka radost pohledět. Tak co, stále toužíte po velkém domě se zahradou?

TN.cz/Jakub Deml
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz