Orgasmus

Nový trend: Ženy platí neznámým mužům, aby jim sahali na vagíny!

Nový trend: Ženy platí neznámým mužům, aby jim sahali na vagíny!
Zdroj: Thinkstockphotos

V Evropě se objevil nový sexuální trend. Ženy platí neznámým mužům přes 5 tisíc korun, aby jim sahali na vagínu. Takzvaná orgasmická meditace totiž slibuje zlepšení sexuálního života, zvýšení libida i dosažení silnějších orgasmů.

Orgasmická meditace patří mezi metody tantrického sexu. Po USA se pomalu stává populární i v Evropě, jako první se trend rozšířil ve Velké Británii. Ženy navštěvují kurzy, které se na orgasmickou meditaci specializují. Sezení stojí v průměru 147 liber, což je v přepočtu 5 tisíc korun.

V hodině jsou lidé školeni sexuálními instruktory. Nový trend slibuje "větší sebevědomí i uvědomění během sexu, zlepšení intimity ve vztahu a dosažení silnějšího orgasmu". Více než čtvrtina žen totiž ztrácí zájem o sex a orgasmická meditace je možnost, jak ho zvýšit, a ještě se něčemu přiučit.

Během sezení se žena vysvlékne od pasu dolů a pak už nechá práci na instruktorovi. Ten nejdříve ženské genitálie detailně popíše - zaznamená jejich barvu, strukturu a tvar. Potom už neznámý muž 15 minut hladí její klitoris.

Související obsah

Cílem prý není vyvrcholení, ale koncentrace energie na bod, kde se instruktor ženy dotýká. Jde o propojení jógy, meditace a orgasmu. Masáž by neměla být erotická, přestože je zaměřena na klitoris a zlepšení sexu. Vše by mělo probíhat na "duchovní a energetické úrovni".

Orgasmickou meditaci poprvé veřejnosti představila Nicole Daedoneová už v roce 2001. Její sanfranciská organizace OneTaste začala jako první poskytovat kurzy veřejnosti a za 15 let se z ní stal úspěšný byznys. Dnes fungují i hodiny pro muže nebo partnerská sezení.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ZVRÁCENÉ NEBO OBDIVUHODNÉ? Tahle žena nemá vagínu jen na jedno! K čemu ji ještě používá?

Žena na internet nahrála fotku své vagíny. Spustila lavinu neuvěřitelných reakcí

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz