Sexuální život

Muž si chtěl zpestřit sexuální život. Museli ho zachraňovat hasiči

Muž si chtěl zpestřit sexuální život. Museli ho zachraňovat hasiči
Zdroj: Thinkstockphotos

Chtěl si jen trošku okořenit sexuální život, ale málem to skončilo tragédií. Muž to přehnal s erotickými pomůckami a ani lékaři mu nedokázali pomoct, vysvobodili ho až hasiči.

Pro člověka je přirozené, že rád zkouší nové věci, a pro intimní život to platí dvojnásob. Jenže nic se nemá přehánět, což může potvrdit i dvaapadesátiletý muž z Německa, který se rozhodl použít erekční kroužky. Na penis si jich ale navlékl rovnou třináct, úd mu opuchnul a kroužky nešly dolů.

Bolestmi sužovaný muž byl nakonec nucen vyhledat pomoc hasičů, píše deník Die Welt. Těm se svěřil, že s nechtěnou ozdobou chodí už čtvrtý den. Z ocelové pasti mu nedokázali pomoci ani lékaři, a proto ho poslali k hasičům, kteří disponují těžší technikou. Odstranění kroužků jim trvalo téměř hodinu, museli totiž postupovat velmi opatrně.

Související obsah

"Nedokážu odhadnout, jak velký měl penis, příliš velký ale ani být nemusel, máme kroužky různých velikostí. Lidé jich často používají víc naráz, protože si chtějí penis vytáhnout, je to takový fetiš," řekl mluvčí berlínského sexshopu Dildoking.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VĚDCI VARUJÍ: Tohle při orálním sexu rozhodně nedělejte! Jinak vám hrozí velké nebezpečí

Sámer Issa nečekaně otevřeně: Prozradil, s kterou českou hvězdou byl sex nejlepší!

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Muž postřelil v mexickém hotelu tři Kanaďany, jeden zemřel

Spor mezi hotelovými hosty v mexickém letovisku na karibském pobřeží nedaleko Cancúnu vyvrcholil střelbou. Tři kanadští turisté skončili v nemocnici, kde jeden z nich zemřel. Střelec je na útěku a hledá ho policie. Důvod hádky zatím strážci zákona nezveřejnili.

Krátká zpráva

Japonsko zasáhlo silné zemětřesení

Jihozápad Japonska zasáhlo zemětřesení o síle 6,6 stupně, informovala agentura Kjódó. Epicentrum zemětřesení se nacházelo u nejjižnějšího ze čtyř hlavních japonských ostrovů – Kjúšú. Na několika místech popraskalo vodovodní potrubí a objevily se i problémy s výpadky elektřiny. Žádné oběti na životech hlášené nejsou.

Píše se na Deník.cz