Winston Churchill

Británie v šoku! V metru vyfotili ducha Winstona Churchilla

Británie v šoku! V metru vyfotili ducha Winstona Churchilla
Winston Churchill Zdroj: Profimedia

O této fotce mluví celé Britské ostrovy. Podle muže, který ji pořídil, je na ní bývalý britský premiér a jeden z hrdinů druhé světové války sir Winston Churchill.

Craig Cooper z jižního Walesu byl na návštěvě Londýna. Pozdě večer se vracel do hotelu. Chtěl využít stanici metra Queensway, která leží nedaleko Hyde parku ve samém centru britské metropole. Stanice byla v tu chvíli opuštěná.

Craig čekal na soupravu metra, ale začal mít nepříjemný pocit, jako by někdo vedle něj stál. Když se ohlédl, nikoho neviděl, ale místo si raději vyfotil a snímek poslal své přítelkyni. Když se na fotografii podívali, byli v šoku.

Na snímku uviděli siluetu postavy s pažemi podél těla a holou hlavou a měli jasno: je to duch bývalého britského premiéra Winstona Churchilla. Ten používal za druhé světové války jednu z nepoužívaných stanic metra jako svůj bunkr. Od jeho smrti v roce 1965 se prý jeho duch podle londýnských pověstí metrem pohybuje.

Související obsah

"Byl jsem velmi nervózní. Když jsem ducha na fotce uviděl, ihned jsem vyběhl po schodech nahoru a z metra utekl," cituje Coopera portál mirror.co.uk. Podle něj se od té doby mladík do metra bojí a po Londýně jezdí už zásadně pouze taxíkem.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Z TOHO NEUSNETE: V hotelu byl vyfocen děsivý přízrak! Je to duch, nebo skřet?

MAGICKÝ ZÁŽITEK: Policista vyfotil čtyři duchy. Byl to pohřeb vězněné čarodějnice!

vrl, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz