Láska

Vzala si "lásku svého života"! O líbánkách přišlo kruté vystřízlivění

Vzala si "lásku svého života"! O líbánkách přišlo kruté vystřízlivění
Zdroj: Twitter

Znali se jen několik málo měsíců, přesto byla Jazmin (24) natolik přesvědčená, že žije s mužem svých snů, až se za Jasona (31) provdala. Na líbánkách si ale půjčila jeho laptop a zjistila, jak zvrhlé záliby její novomanžel má. Už pět let se pokouší marně rozvést.

S Jasonem se Jazmin cítila jako v pohádce, a proto s ním také chtěla strávit zbytek života. Ačkoli se vídali jen několik málo měsíců, měla pocit, že se znají roky. Byla přesvědčená, že má muže svých snů. Když řekla své "ano", ještě netušila, jak kruté bude její vystřízlivění a jak málo svého manžela ve skutečnosti zná.

Procitnutí přišlo až o líbánkách, kdy si prohlížela Jasonův laptop. Narazila totiž na něco, co jí vyrazilo dech. Manžel měl počítač plný fotek dětí - se sexuálním podtónem. Kvůli tomuto zjištění nemohla pořádně spát, a tak zavolala na policii, aby se o svém manželovi dozvěděla něco víc.

Související obsah

Doufala, že ji policisté uklidní, oni však dívku upozornili na to, že si vzala pedofila, který si za držení více než osmi tisíc snímků zachycující dětskou pornografii a za kšeftování s těmito fotografiemi, odseděl dva roky ve vězení, informuje britský deník Metro. Jeho pravé jméno navíc nebylo Jason Cullen, ale Jason Hudson.

Zdroj: Twitter

Chtěla se okamžitě rozvést. Po pětiletých tahanicích u soudu však ke zdárnému konci nedošlo. "Vypadal tak normálně a mile a stále takový je. Dlouho jsem nechtěla uvěřit tomu, co spáchal. Rozvod je posledním krokem, který musím udělat, abych se od něj definitivně odpoutala," řekla novinářům Jazmin. "On s ním ale nesouhlasí," dodává. Nyní už pět let marně doufá, že zasáhne soud.
 

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Láska

Důležité Události

Krátká zpráva

Zatčený katalánský expremiér Puigdemont opustil vězení

Italská policie v pátek zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Po několikahodinovém zadržení byl však propuštěn. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Italský soud bude nyní rozhodovat, zda jej vydá do Španělska. Tam čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Píše se na Deník.cz