Kate Middleton

Kate se v Indii stýská po dětech, matku dělala aspoň slůňatům

Britský princ William a jeho manželka Kate jsou na státní návštěvě Indie. Podle fotek si volného času bez dětí užívají, vévodkyni už se ale začíná stýskat. V národním parku si proto alespoň vyzkoušela krmení slůňat a nosorožců.

Oblíbený královský pár vyrazil na velké státní turné po Indii a Bhútánu. Dvouletého syna George a téměř roční Charlotte ale tentokrát nechali William s Kate doma - prý proto, že by byla návštěva s dětmi nezvladatelná.

Přestože si podle fotek v médiích, která britský pár provází na každém kroku, bez svých dětí užívají, Kate už se prý začíná stýskat. V národním parku Kaziranga se proto starala alespoň o malá slůňata a nosorožce, které dokonce krmila z lahve.

V parku Kaziranga žijí dvě třetiny ze světové populace ohrožených nosorožců indických. Při cestě po safari viděli královští manželé z džípu i divokého buvola, jeleny a exotické ptáky. Svou návštěvou chtěli upozornit na ohrožené druhy, setkali se i s ochránci zvířat.

William s Kate jsou na návštěvě v Indii od neděle. V Bombaji se objevili na charitativní recepci, uctili oběti teroristických útoků, setkali se se známými bollywoodskými herci a zahráli si dokonce kriket. Ať už je příležitost jakákoliv, vévodkyně Kate oslňuje svým outfitem.

Související obsah

Na programu mají královští manželé ještě návštěvu Tádžmahalu, turistickou túru v Himaláji nebo uctění památky Mahátmy Ghándího. Pobyt v Indii podle BBC rozhodne, zda si William napraví reputaci. V tisku se totiž o druhém nástupci trůnu mluví jako o princi, který se "štítí práce".
 

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz