Bydlení

Všude dobře, doma nejlíp: I takhle můžete oživit svůj domov! GALERIE

Všude dobře, doma nejlíp: I takhle můžete oživit svůj domov! GALERIE
Zdroj: architecturendesign.net

Postrádá vaše bydlení "šmrnc"? Zkuste použít některou z vychytávek, které si vás získají nejen svou nápaditostí, ale i praktičností! Přinášíme vám několik tipů, kterými se můžete nechat inspirovat.

Domov je útočištěm před rušným a krutým okolním světem. Navíc je místem, kde lidé tráví většinu svého času. Abychom se ale ve svém bytečku nebo baráku cítili opravdu "jako doma", musíme mu věnovat pořádnou péči.

Prázdné zdi a ponuré místnosti vám zřejmě na dobré náladě příliš nedodají. Proto je dobré myslet na to, že naprosto stěžejní je v místnosti světlo. Nebudete si kazit oči a navíc můžete pomocí různých vychytávek dát jednotlivým místnostem zcela originální nádech. Zkoušeli jste například prosklenou zeď nebo světlo vrhající dramatické stíny?

Oproti tomu v noci vzniká prostor pro fantazírovaní. Dětský pokoj mohou rozzářit například fosforeskující barvičky, nebo lampičky vrhající na stěny kreativní obrazce. Velmi zajímavé jsou i tmavé rolety s vykrojenými okénky, které pak vyniknou za denního světla.

Související obsah

Velmi oblíbené jsou různé abstraktní obrazce a veselé teplé barvy. Budete se cítit pohodlně a útulně! Zkuste i další vychytávky, díky kterým můžete svůj byt nejen oživit, ale také třeba získat více místa. 

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz