Bydlení

Únik od reality: Malířka vytváří ložnice jako z pohádky! GALERIE

Únik od reality: Malířka vytváří ložnice jako z pohádky! GALERIE
Zdroj: facebook.com

Opravdový únik do světa fantazie nabízí rakouská malířka původem z Maďarska Bogi Fabianová. Její šikovné ruce vykouzlí z obyčejné ložnice místo, kde se můžete procházet po Měsíci, nebo třeba počítat hvězdy v Mléčné dráze. To vše vás čeká, když se setmí...

Místo, na kterém kouzlily šikovné ruce krásné Rakušanky, byste poznali na první pohled těžko. Za denního světla totiž nejsou vyzdobené místnosti ničím zvláštní a výjimečné. Obklopují vás holé zdi, čas od času zvýrazněné sice pěknou, ale nijak zvlášť výjimečnou omítkou.

Když se však začne hlásit o slovo noc, najednou kolem sebe spatříte stovky hvězd, krásné vodopády, nebo třeba laguny. To všechno dokáže vytvořit krásná malířka Bogi Fabianová. Fantazii se tu rozhodně meze nekladou.

Fabianová si dává opravdu zaléžet na tom, aby fantazijní svět nejen pro děti, ale i pro dospělé, korespondoval s lidskými sny a představami. Aby dosáhla velkolepého efektu zářivých hvězd, využívá UV záření. Nemusíte ale stále svítit, díky fosforeskujícím barvám se originální obrazce na zdi objeví i po úplném zhasnutí všech světel.

Související obsah

"Pracuji pro různá odvětví umění - jako je malířství, sochařství, bytový design, hrnčířství, modeling, nábytkářství, natáčení, bodypainting, a jiné," říká Bogi Fabianová. "Vždy jsem chtěla vymyslet projekt a dokončit ho vlastníma rukama," dodává.

A sen se jí splnil. Její práci obdivují tisíce lidí - jen na facebooku Bogi sleduje téměř 50 tisíc lidí.

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz