Petr Kramný

Petr Kramný píše z vazby! Tohle exkluzivně prozradil pro TN.cz

Petr Kramný píše z vazby! Tohle exkluzivně prozradil pro TN.cz
Zdroj: tn.cz / profimedia.cz

Redakce TN.cz se spojila s Petrem Kramným. Ten pobývá už přes dva roky v ostravské vazební věznici. Kramný byl v lednu odsouzen k osmadvacetiletému vězení, rozsudek je zatím nepravomocný. Teď se exkluzivně vyjádřil ke svému případu.

Redakce TN.cz položila prostřednictvím advokátky Petra Kramného Jany Rejžkové odsouzenému sedm otázek. Petr Kramný se například vyjádřil k tomu, jaký má názor na českou justici, se kterou během dlouhého procesu získal bohaté zkušenosti. "Jsem roztrpčený ze stavu české justice, tedy té části, se kterou jsem měl tu čest," svěřil se Petr Kramný redakci TN.cz

Do případu Petra Kramného se snaží vstoupit egyptský advokát Keroles Ezzat Bashier, který tvrdí, že má nové důkazy, a že se pokusí případ otevřít v Egyptě. Kramný prozradil, jestli s egyptským advokátem spolupracuje.

Redakci TN.cz se také svěřil s tím, čeho lituje, respektive co by udělal jinak, kdyby mohl. Nebo, jaké má plány, pokud by jej soud propustil z vazby. Řeč přišla také na údajně padělané důkazy.

Údajně upravovanými důkazy se už zabývá státní zastupitelství, více v reportáži:

"Já jsem své Monice a Klárce neublížil, vždy jsem chtěl znát pravdu. A který rodič by nechtěl?" napsal Petr Kramný o své manželce a dceři, které zemřely v červenci 2013 v Egyptě. Prozradil také, jak se se ztrátou vyrovnává a co si myslí o svědcích, kteří u soudu vypovídali proti němu.

Více z korespondence s Petrem Kramným vám přineseme v 19:30 v Televizních novinách!

Související obsah

Ostravský krajský soud odsoudil Petra Kramného v lednu k osmadvacetiletému vězení. Rodině Moniky Kramné má zaplatit také 8 a půl milionu korun coby odškodné. Kramný se proti rozsudku na místě odvolal. Odvolání podal také státní zástupce Vít Legerský, který pro Kramného požadoval třicetileté vězení. Případem se bude zabývat Vrchní soud v Olomouci.
 

vbo, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz