Penis

Pánové, máte rádi svůj penis? Těchto 5 věcí mu nikdy nedělejte!

Pánové, máte rádi svůj penis? Těchto 5 věcí mu nikdy nedělejte!
Zdroj: Profimedia

Životní styl má velký vliv na zdraví organismu. Penis navíc většina mužů považuje za svoji nejkřehčí část, i přesto se péčí o něj příliš nezabývá. Pánové, co ale nedělat, aby byla vaše chlouba co nejdéle ve formě?

Pokud se mužů zeptáte na nejcitlivější část jejich těla, nemusíte ani čekat na jejich odpověď, aby vám to bylo jasné. Pro polovinu mužské populace je podle nedávných výzkumů jejich přirození středem vesmíru, ukazuje se ale, že se k němu často chovají úplně špatně.

Velký vliv na zdraví organismu i penisu má zdravý životní styl. Existují ale věci, kterých by se měli muži úplně vyvarovat, škodí jim totiž nejvíc. Co tedy nedělat, abyste byli dlouho ve formě?

Častá masturbace

Na světě zřejmě neexistuje muž, který se nikdy sám neuspokojil. Vědci k častější ejakulaci vybízejí, podle některých výzkumů totiž snižuje riziko rakoviny prostaty a obecně očišťuje mužský organismus.

Má to ale jeden háček! Příliš častá masturbace v krátkém časovém úseku může vést k opuchnutí penisu. Vznikne takzvaný edém, tedy nahromadění tekutiny v tkáni. Otok by měl zmizel do dvou dní, je ale velice bolestivý.

Související obsah

Nedostatek pozornosti

Pokud se naopak svému přirození nevěnujete vy nebo vaše partnerka či partner dostatečně, může to vést k jeho "zkracování". Na udržení tvaru je potřeba každodenní erekce, zjistili odborníci na urologii z univerzity v Illinois.

Popíjení alkoholu

Pokud rádi a často pijete alkohol, nemusí vás z toho druhý den bolet jen hlava. Může se dostavit také erektilní dysfunkce až impotence. Dehydratace spojená s požíváním alkoholu totiž zpomaluje tok krve a zvyšuje množství angiotenzinu, který kontroluje krevní tlak.

Související obsah

Kouření

O negativních účincích kouření toho bylo řečeno i napsáno dost. Mnoho lidí ale neví nebo zapomíná na to, že napomáhá i rozvoji aterosklerózy. Kouřením tedy poškozujete tkáně penisu, čímž znovu negativně ovlivňujete jeho budoucí funkčnost.

Nezdravé jídlo

Fast food a sladká jídla jsou přímo spojeny s obezitou, která zase vede k dalším poruchám. Mezi nimi třeba k hormonální nerovnováze, nedostatku sexuální výdrže a sexuální dysfunkci.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ŠÍLENÁ NEHODA: Muži se při divokém sexu zlomil penis v půlce. To však nebylo to nejhorší...

KONEČNĚ! Urolog přišel s revolučním řešením, jak mužům zvětšit penis! Stačí si vybrat velikost

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz