Domácí

Policie pátrá po úchylovi na kole. Masturboval před ženami a ujel

Kriminalisté pátrají po muži, který se odhaluje před ženami v Jablonném v Podještědí.

Policisté z oddělení v Jablonném v Podještědí přijali v tomto týdnu dvě oznámení na neznámého exhibicionistu. S mužem se nezávisle na sobě potkaly dvě ženy v pátek kolem 9. hodiny ranní v Mlýnské ulici v Jablonném v Podještědí u řeky.

"Podle 64leté svědkyně stál muž nejprve schovaný za stromem a pozoroval okolí, když zjistil, že má publikum, vystoupil zpoza kmenu, rozepnul si kalhoty a začal před ženou onanovat," uvedla policie Libereckého kraje. 

Související obsah

Podobnou zkušenost má i 40letá žena, která muže zahlédla ve stejnou dobu. Z  výpovědi obou žen vyplývá, že se jedná o mladého muže mezi 20 až 30 lety, 170-175 cm vysokého. Muž má sportovní vypracovanou postavu, plnější tváře, výrazné rysy a snědou pleť. Svědkyně uvedla, že má na tváři tři výrazné pihy. Muž měl na hlavě nasazenou tmavou kšiltovku a oblečen byl do červeno-černé šusťákové soupravy. Na místo přijel na černém jízdním kole.

"Pokud má někdo k případu co říci, může kontaktovat přímo policejní služebnu v Jablonném v Podještědí nebo známou bezplatnou linku Policie ČR 158," dodala policie.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

FOTO: Je to úchyl? Údajně znásilnil dívku na pražské diskotéce! Znáte ho?

V Praze řádil úchyl: Olizoval ženám stehna na eskalátorech

has, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz