Zahraničí

VIDEO: Nad vojenskou základnou spatřili znovu tajemný objekt

Další UFO nebo zdařilá videomontáž? Tuto otázku si klade velké množství lidí kvůli videu, které zaplavilo internet. To zachycuje neznámý objekt poblíž vojenské základny v americkém Ohiu, který po chvíli vznášení se na nebi splyne s mraky. Podobný objekt už se v dané oblasti objevil dříve.

Mladý pár ve středu večer vyrazil sledovat západ slunce, málokdo by čekal, že romantickou chvilku naruší zjevení neznámého objektu v mracích. Pohotový pár celou situaci zachytil na video. Ve videu se objevuje ostřejší jazyk, což mu dodává na autentičnosti.

"Co to sakra je?" diví se žena na videu a dodává: "Vypadá to, jako by se to pohybovalo s mraky. Je to šílené." Neznámý objekt se asi minutu vznáší v mracích a poté s nimi dokonale splyne.

Video zveřejnila známá skupina SecureTeam10, která se lovem UFO zabývá. Její vlastník Tyler Glockner popsal video jako neskutečně ohromující. "Tento objekt byl spatřen několika svědky, z nichž někteří neměli s párem nic společného," popisuje objevení neznámého objektu Glockner.

Související obsah

Podle něj se velice podobný objekt objevil přibližně před měsícem a může jít buď o UFO nebo nějaký zvláštní vojenský dron, o čemž Glockner ale pochybuje.

Video bylo natočeno ve středu 25. května a zachycuje oblast vojenské letecké základny Wright-Patterson přibližně 10 kilometrů od města Drayton v Ohiu. Na této základně bylo podle portálu USA Today v letech 1947 až 1969 zaznamenáno více než 12 618 výskytů zvláštních fenoménů, z nichž 701 bylo klasifikováno jako "neidentifikovatelné".

Související obsah

Podle dokumentů zveřejněných v rámci projektu Blue Book bylo od dalšího vyšetřování upuštěno, protože fenomény nepředstavovaly ohrožení bezpečnosti státu.

klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz