Rozkrok

VIDEO: Muž se chtěl napít hořícího drinku, vylil si ho do rozkroku!

Na sociálních sítích se objevilo video muže, který se snaží napít ze sklenice hořícího alkoholu. Místo toho, aby vypadal jako frajer, si ale ošklivě ublíží. Tekutinu si totiž vylije přímo do rozkroku.

Mladík původem z Číny se snažil zřejmě zapůsobit na fanynky na sociálních sítích. Nechal se od kamaráda natočit, jak si zapaluje cigaretu o sklenici hořícího alkoholu. Jenže se mu trik nepovedl a ještě si vážně ublížil. I tak se video stalo hitem internetu.

Na záběrech je vidět teenager, který sedí u sklenice plné hořícího alkoholu. Do tekutiny si namočí prsty a zapálí si cigaretu. Oheň na ukazováčku a prostředníčku ještě uhasí rychlým pohybem, pak ale nastane hrůzný moment.

Když se mladý Číňan pokusí zapáleného alkoholu napít, tekutinu si omylem vylije do klína. Během sekundy mu hoří celý rozkrok, chlapec vyskočí a křičí bolestí. Šířící se plameny se snaží uhasit plácáním ruky, s čímž mu nakonec pomůže i kamarád.

Související obsah

Zbytek děsivého incidentu už se odehrává mimo dosah kamery. Pořád je ale slyšet řev a kamarádovy pokyny v mandarínštině. "Vodu! Potřebujeme vodu. Sundej si kalhoty," křičí na hořícího mladíka. Nakonec křik ustane a vypadá to, že pohroma je zažehnána.

Není jasné, ve které části Číny bylo video natočeno, na asijských sociálních sítích ho ale zhlédlo už více než milion lidí. Jméno mladíka ani zranění, která utrpěl, nejsou známa.
 

ČTĚTE TAKÉ:

Pomoc, spálila jsem se! 5 rad, jak si ulevit od bolesti
Popálené dítě? Rychle pod studenou vodu a vydržet několik desítek minut

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz