Gabriela Koukalová

Koukalová zkusila golf: Odpaliště si udělala na manželově rozkroku!

Koukalová zkusila golf: Odpaliště si udělala na manželově rozkroku!
Zdroj: Profimedia

Čas od času přijde biatlonistka Gabriela Koukalová s bizarní fotografií, která nenechá fanoušky klidnými. Stalo se tak znovu. Na novém snímku je Koukalová se svým manželem Petrem Koukalem. Ten má na rozkroku položený míček, který se jeho drahá polovička chystá odpálit. "Nic se mi nestalo," napsala tak trochu ironicky k příspěvku držitelka dvou stříbrných medailí z olympiády v Soči. Fanoušci se ptají: "A jak dopadl manžel?". Mnozí pro to ale pochopení neměli.

Jaký význam má nová fotka, kterou Gabriela Koukalová sdílela se svými fanoušky na sociálních sítích, jen těžko odhadovat. Nejspíš chtěla pobavit a na nic konkrétního nenarážela. "Na sport jsem rozhodně nezanevřela, naopak! Zkouším objevovat i nové. První lekce minigolfu. Nic se mi nestalo, nic mě po tréninku nebolí, vše v pohodě," napsala Koukalová k fotce, kterou si můžete prohlédnout níže…

Zdroj: Instagram

A fanoušci na fotku hned reagovali. Mnohým to přišlo vtipné a ptali se: "A jak dopadl váš manžel?". Jiní pro tento druh srandy neměli příliš pochopení. "Všemi milovaná, prima a milá Gabča se nějak vytrácí. Přijde mi dnes taková komerční, laciná, neupřímná…," komentovala fotku jedna z uživatelek sociální sítě. "Jéje, to je legrace Gábi, haha," zní další ironický komentář.

Související obsah

O Gabriele Koukalové se v poslední době hodně mluvilo. Biatlonistka, která je kvůli zdravotním potížím dál bez závodění a tréninků, vydala velmi otevřenou autobiografii. V té byly jak zážitky z různých biatlonových akcí, tak i intimnější témata, která se týkala jejího sexuálního života či perličky, týkající se ostatních závodníků či trenérů.

Koukalová naposledy závodila loni 19. března. Kvůli bolavým lýtkům nemohla od loňského léta naplno trénovat a v lednu oznámila, že nepojede na olympiádu do Koreje. Její případný návrat je tak momentálně v nedohlednu. Nevyloučila ani konec kariéry.

lju, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události