APLIKACE TN.CZ
Restaurace

Nahý oběd? Restaurace uvítá svlečené hosty, nenají se ale každý

Nahý oběd? Restaurace uvítá svlečené hosty, nenají se ale každý
Nahota. Ilustrační foto | Zdroj: Profimedia

Už příští měsíc se v japonském Tokiu otevře nová restaurace, která láká klientelu opravdu originálním způsobem. Jíst se uvnitř totiž bude bez oblečení.

Nebyli by to ale Japonci, aby si do nahé restaurace nevymysleli spoustu pravidel a omezení. Do podniku totiž nebude vpuštěn zdaleka každý zájemce o netradiční kulinářský zážitek.


Majitelé restaurace, která se otevře podle plánu na konci července, totiž už dopředu avizují, že nejsou zvědaví na naháče, kteří mají nadváhu. Kontrola přitom nebude jen vizuální - v podniku mají být i váhy, na které personál nažene všechny jedlíky, kteří vypadají, že by měli shodit.


A pokud se opravdu ukáže, že dotyčný host má nadváhu, bude z restaurace vypoklonkován. To ovšem není jediné pravidlo - do podniku budou mít přístup jen lidé mezi 18 a 60 lety a tabu jsou také jakákoli tetování.


Související obsah


Majitelé hodlají evidentně cílit na movitou klientelu. Britský Mirror totiž píše, že večeře v podniku jménem Amrita (Nesmrtelnost) vyjde se vším všudy na více než 500 liber (skoro 20 tisíc korun).


V ceně totiž není jen jídlo, ale také taneční vystoupení a obsluha oblečená jen do tang. Restaurace ovšem nabídne také "vstupenky" bez doprovodného programu, které mají stát mezi třemi až sedmi tísici korun.

pez, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz