Zahraničí

Drama u výslechu: Podezřelý vytrhnul policistovi zbraň! VIDEO

Rutinní policejní procedura se proměnila v zuřivý souboj a pokus o sebevraždu ve výslechové místnosti na policejní stanici v americkém městě Cincinnati. Muž podezřelý z vraždy při přípravě na výslech vytrhl policistovi z pouzdra zbraň, kterou se ale strážníkovi podaří na poslední chvíli zpacifikovat. V tu chvíli se strhne pořádná mela.

Video z výslechové místnosti ukazuje přípravu Thomase Robinsona (23) na výslech kvůli vraždě Josepha Reno Armstronga (17), ke které podle portálu cincinnati.com došlo minulý čtvrtek. Policejní důstojník James Ball zrovna odpoutává Robinsonovi levou ruku, ale už přestává dávat pozor na jeho pravou, která je v tu chvíli volná.

Zatímco Ball zápasí s pouty, Robinson v rychlosti zkontroluje policistovu zbraň, která je v jeho dosahu. Když se Ball skloní, Robinson bleskově vytrhne zbraň z pouzdra. Ball naštěstí rychle zareaguje a zkroutí Robinsonovu ruku tak, aby nemohl střílet a okamžitě volá o pomoc.

Do místnosti vběhne první policista s paralyzérem, střelí Robinsona do zad, ale jeho taser selže. V tu chvíli je slyšet pořvávání Robinsona: "Zabijte mě! Zabijte mě! Zabijte mě!"

Související obsah

V tu chvíli vbíhá do malé místnosti druhý policista, který kvůli nedostatku prostoru vytahuje svůj vlastní paralyzér a střílí Robinsona do hrudníku. Tentokrát už je taser účinný a Robinson jde k zemi.

Následně je ve videu slyšet celá řada sprostých slov včetně vulgární stížnosti na nefunkční paralyzér. Pak už se jen policisté ujišťují o zdraví.

Související obsah

Robinson byl následně kromě vraždy obviněn z napadení veřejného činitele, při zatýkání u sebe měl Robinson také schovaný heroin.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Ženu zadrželi kvůli drogám. Neuvěříte, jaké zvrácené video však našla policie v jejím mobilu!

VIDEO: Zločinci utekli z kufru policejní dodávky s tváří hráče pokeru a pobavili celé město! Ale kde jsou teď?

klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz