Policie

Policie terčem útoků: Texas není jediným státem, kde se střílelo!

Policie terčem útoků: Texas není jediným státem, kde se střílelo!
Zdroj: Profimedia

V posledních několika hodinách se po policistech střílelo nejen v Dallasu, ale i v Missouri, Georgii a Tennessee. Dokazují to policejní hlášení, která se postupně v souvislosti s krvavým útokem objevují.

Nálady v Americe se po střelbě na černochy dramaticky mění a policisté bijí na poplach. Přibývá drsných útoků na uniformované úředníky, některé přitom mají smrtelné následky.

Po masakru v Dallasu, během kterého zemřelo pět policistů a dalších šest bylo zraněno, ohlásily střelbu na bezpečnostní složky i státy Georgia, Tennesse a Missouri, informuje deník New York Daily News.

Související obsah

Právě v Tennessee byla situace zřejmě nejhorší. Černošský útočník jednoho člověka zastřelil a další čtyři včetně policisty zranil. Prý kvůli tomu, že ho rozrušily zmiňované útoky na černochy.

Georgia hlásí případy hned dva - jeden na předměstí Atlanty, druhý ve Valdostě. Ani u jednoho útoku ale naštěstí nebyl nikdo zraněn.

Související obsah

To samé se ale nedá říct o incidentu v Missouri. V Ballwinu na předměstí St. Louis policista zastavil rychle jedoucí automobil a chtěl mu udělit pokutu. Když se však otočil ke služebnímu vozu, řidič na něj znenadání vystřelil. Zasáhl ho do krku. Policista byl v kritickém stavu převezen do nemocnice.
 

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz