Policie

Krušné chvíle policistů v Dallasu: Anonym jim vyhrožuje smrtí!

Krušné chvíle policistů v Dallasu: Anonym jim vyhrožuje smrtí!
Zdroj: Profimedia

Policisté v Dallasu mají pohotovost kvůli anonymovi, který jim vyhrožuje. Kvůli hrozbě podnikla policejní oddělení některá mimořádná bezpečnostní opatření. V e-mailovém prohlášení to oznámila policie.

Sotva se texaští policisté stihli rozloučit se svými kolegy, kteří ve čtvrtek zahynuli při přestřelce, už se obávají o životy dalších svých známých a kamarádů. Všem vyšetřovatelům z Dallasu totiž vyhrožuje anonym, pravděpodobně kvůli usmrcení dvou černochů, které spustilo obrovskou vlnu odporu a následně i nesouhlasných demonstrací.

Podle místních médií bylo policejní ředitelství kvůli hrozbě uzavřeno a budovu obklopily vozy zvláštních zásahových jednotek SWAT. Podle agentury Reuters se v oblasti pohybovali ozbrojenci, nikdo ale netušil, proč.

Související obsah

Až později policisté vysvětlili, že pátrali po podezřelé osobě, nikoho ale nenašli. Zároveň vysvětlili, že policejní ředitelství nebylo formálně uzavřeno, jen byla provedena některá nezbytná opatření.

Lidé z této oblasti ale mluví jinak. Všichni jsou jako na trní. Podle svědků byly ulice dlouho zabarikádované a do oblasti nesměla žádná auta. Policisté vyhrožování anonyma berou zcela vážně.

Související obsah

Hrozba přišla jen několik málo dní po smrtelné střelbě v Dallasu, při které zemřelo pět policistů a sedm dalších bylo zraněno. Útočníkem byl bývalý člen armády Micah Xavier Johnson, který se chtěl pomstít za smrt zastřelených černochů. Johnson se po útoku zabarikádoval v budově, kde ho později zneškodnil policejní robot s výbušninou.
 

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz