Fastfood

Jíte ve fastfoodu? Budou z vás impotenti, varují experti

Jíte ve fastfoodu? Budou z vás impotenti, varují experti
Zdroj: Tn.cz/ thinkstockphotos.com

O škodlivosti rychlého občerstvení už byly popsány stohy papíru a asi každý ví o tom, že když se bude ládovat hamburgery a hranolky, hrozí mu cukrovka, vysoký krevní tlak a samozřejmě obezita. To ale není všechno.

Mužům, kteří holdují této nezdravé stravě, totiž hrozí ještě jedno nebezpečí. A velké. Podle nových poznatků má totiž hltání burgerů a podobných dobrot devastující vliv na mužský penis a jeho funkci.


Pravidelná konzumace jídla z fastfoodů totiž vede k vážné kardiovaskulární nemoci - endoteliální dysfunkci, která je předstupněm aterosklerózy.


Tato nemoc negativně ovlivňuje funkci cév atím proudění krve v těle. A horší prokrvení se týká nejen orgánů nebo rukou a nohou, ale také penisu, který bez řádného prokrvení prostě neztopoří.


Související obsah


Problémy s erekcí samozřejmě víc ohrožují ty, kteří fastfoody navštěvují pravidelně, britský Sun ovšem upozorňuje, že negativní vliv může mít i jediná návštěva těchto podniků.
 


Studie odborného časopisu American Journal of Clinical Nutrition ukázala, že konzumace Big Mac menu zhorší průtok krve o necelých 23 procent, což je srovnatelné s půlhodinovým pobytem v zakouřené místnosti.


Rada je proto jednoduchá - pokud nechcete zbytečně riskovat, že z vás bude předčasně impotent, zakousněte se do něčeho jiného než do "dobrot" z řetězců rychlého občerstvení.
 

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Chile povolilo sňatky osob stejného pohlaví

Chilský kongres schválil sňatky mezi osobami stejného pohlaví. Zákon ještě musí podepsat prezident, ale ten se již dříve vyslovil pro. V konzervativní katolické zemi trvalo schválení zákona čtyři roky. Chile se tak přidalo k více než dvacítce zemí světa, kde jsou homosexuální sňatky legální. Z latinské Ameriky jsou to ještě Argentina, Brazílie, Kolumbie, Kostarika a Uruguay.

Krátká zpráva

Odborníci uklidňují, omikron nebude horší než delta

Dle dosavadních zjištění je „téměř jisté“, že covidová mutace omikron nevyvolává těžší průběh nemoci než varianta delta, spíše by to mohlo být naopak, i když je nakažlivější, prohlásil epidemiolog a poradce americké vlády Anthony Fauci. Podobně se vyjádřil představitel Světové zdravotnické organizace Michael Ryan, který nepochybuje o tom, že současné vakcíny ochrání i v případě omikronu před těžkou formou onemocnění koronavirem.

Píše se na Deník.cz