Fastfood

Jíte ve fastfoodu? Budou z vás impotenti, varují experti

Jíte ve fastfoodu? Budou z vás impotenti, varují experti
Zdroj: Tn.cz/ thinkstockphotos.com

O škodlivosti rychlého občerstvení už byly popsány stohy papíru a asi každý ví o tom, že když se bude ládovat hamburgery a hranolky, hrozí mu cukrovka, vysoký krevní tlak a samozřejmě obezita. To ale není všechno.

Mužům, kteří holdují této nezdravé stravě, totiž hrozí ještě jedno nebezpečí. A velké. Podle nových poznatků má totiž hltání burgerů a podobných dobrot devastující vliv na mužský penis a jeho funkci.


Pravidelná konzumace jídla z fastfoodů totiž vede k vážné kardiovaskulární nemoci - endoteliální dysfunkci, která je předstupněm aterosklerózy.


Tato nemoc negativně ovlivňuje funkci cév atím proudění krve v těle. A horší prokrvení se týká nejen orgánů nebo rukou a nohou, ale také penisu, který bez řádného prokrvení prostě neztopoří.


Související obsah


Problémy s erekcí samozřejmě víc ohrožují ty, kteří fastfoody navštěvují pravidelně, britský Sun ovšem upozorňuje, že negativní vliv může mít i jediná návštěva těchto podniků.
 


Studie odborného časopisu American Journal of Clinical Nutrition ukázala, že konzumace Big Mac menu zhorší průtok krve o necelých 23 procent, což je srovnatelné s půlhodinovým pobytem v zakouřené místnosti.


Rada je proto jednoduchá - pokud nechcete zbytečně riskovat, že z vás bude předčasně impotent, zakousněte se do něčeho jiného než do "dobrot" z řetězců rychlého občerstvení.
 

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz