Nehoda

Na dálnici D5 se zřítil bagr. Rozdrtil pod sebou sanitku!

Na dálnici D5 spadl z podvalníku bagr. Při pádu zasáhl sanitku, která jela za ním a těžce ji poškodil. Řidič sanitky je vážně zraněný.

Tragická nehoda se stala na 5. kilometru dálnice D5 ve směru na Prahu. Řidič, který převážel bagr na podvalníku, asi špatně přečetl výšku mostu a když pod něj vjel, bagr o most shodil. Náraz musel být velmi silný, protože na místě nehody jsou vidět i velké betonové kusy odlomené z mostu.

Přímo za podvalníkem jela sanitka, na kterou se těžký bagr zřítil a děsivým způsobem ji rozdrtil. Přestože je sanitka skoro na placku, dokázali z jejích trosek hasiči a záchranáři vytáhnout těžce zraněného řidiče.

"Řidič sanitky má vážné poranění hlavy. Pozemní cestou jsme ho převezli do nemocnice v Motole. Ani nebyl napojený na plicní ventilaci, protože sám dýchal," uvedla mluvčí středočeských záchranářů Petra Effenbergerová.

Do sanitky při kolizi narazil navíc ještě další osobní vůz, který jel za ní. "V tomto voze se ale nikdo nezranil," dodal středočeský policejní mluvčí Jakub Vinčálek.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Selfie zlomek sekundy před nehodou. Kdyby viděla, co je za ní, omdlí na místě strachy

Policisté jen nevěřícně zírali: Příběh dvojčat z dálniční nehody ohromil svět

tn.cz / gar
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz