Tvoje tvář má známý hlas

Z nesmělého klučíka sebevědomý gay: Další Tvář je odhalena!

Z nesmělého klučíka sebevědomý gay: Další Tvář je odhalena!
Zdroj: TN.cz

Oblíbená show Tvoje tvář má známý hlas co nevidět odstartuje a na povrch postupně vyplouvají další a další jména soutěžících. Ke čtveřici prvních Tváří přibude nyní další - kdo jste poznal talentovaného herce s duší romantika?

Druhá řada show Tvoje tvář má známý hlas odstartuje už v srpnu a nadšení diváci horlivě spekulují nad tím, kdo že to utvoří osmičku soutěžících, která se utká o přízeň poroty a srdce diváků.

V první epizodě soutěže nejvíce překvapil Jan Nedvěd v podání Petra Rychlého, nyní dostane šanci zaskórovat také jeden Honza. Bude to právě Jan Cina (27), který se nejlépe vžije do kůže slavných hvězd a ovládne Tvář 2?

Související obsah

Jana mohou diváci znát zejména ze seriálů TV Nova. V Ordinaci v růžové zahradě si zahrál Matyho Povýšila, který pracoval jako pomocník v baru U Čerta. Právě v tomto baru dělala i Lucka v podání Ivany Jirešové, která je další soutěžící Tváře. Vidět jste ho ale mohli i v tanečním seriálu První krok, nebo v jedné epizodě Comebacku.

Jan Cína v seriálu Ordinace v růžové zahradě:

Se svou hereckou kolegyní Marií Doležalovou, která hrála v Comebacku střelenou Sašu, se ale seznámil ještě před natáčením seriálu. Oba chodili na Pražskou konzervatoř. 

Jan Cina už téměř deset let žije společně se svým partnerem Petrem Vančurou. Dlouho se spekulovalo nad tím, jestli dojde i na sňatek, to však začátkem letošního roku Jan popřel. Prý prozatímně nevidí důvod, proč by se mělo cokoli měnit. S Petrem jim to takhle vyhovuje.

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Ministr Gazdík odvolal ředitelku Cermatu

Ministr školství Petr Gazdík (STAN) odvolal ředitelku Centra pro zjišťování výsledků vzdělávání (Cermat) Michaelu Kleňhovou. Důvodem byla ministrova nespokojenost s fungováním organizace. Ta má na starosti maturitní a jednotné přijímací zkoušky.

Krátká zpráva

Za poslední rok zahynuli ve službě dva agenti CIA

Za poslední rok zahynuli ve službě dva důstojníci americké zpravodajské služby CIA. Na pamětní zeď v sídle agentury v Langley ve Virginii přibyly při každoročním ceremoniálu na jejich počest dvě hvězdy. Pracovali v utajení, jejich jména i okolnosti úmrtí jsou tajné. O rok dříve přišli při plnění úkolů o život čtyři příslušníci CIA.

Krátká zpráva

Zřícená budova pohřbila v Íránu šest lidí, desítky jsou ještě v troskách

Šest lidí zahynulo při zřícení nedostavěné budovy v nejrušnější ulici v íránském městě Abadan. Záchranáři vyprostili z trosek desetipatrového domu 34 živých, desítky lidí pohřešují. Spodní patra domu byla před několika dny zprovozněna, zatímco horní část ještě dostavovali. Policie zatkla majitele objektu i šéfa stavební firmy.

Píše se na Deník.cz