Tvoje tvář má známý hlas

Cinu oplakal i drsný Kohák! Tvář opouští čtyři soutěžící. SESTŘIH

Neskutečně emotivní velké semifinále show Tvoje tvář má známý hlas je za námi a z osmičky soutěžících zbyli jen čtyři nejlepší. Poslední kolo pořádně zamíchalo pořadovými kartami, kdo postoupil dál?

Předposlední díl fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas je u konce. Příští týden čeká soutěžící velké finále, ne všichni se ho ale zúčastní. Soutěž museli opustit hned čtyři soutěžící.

Souboj to byl opravdu napínavý, soutěžící dali do svých vystoupení úplně všechno. Nechyběly vtipné momentky, akrobatické prvky ani pořádné emoce, které často zacloumaly nejen diváky, ale i samotnou porotou.

O největší pozdvižení se bezpochyby postaral vedoucí favorit Jan Cina, který v roli operní zpěvačky Montserrat Caballé rozplakal jak soutěžící, tak porotu a publikum.

K překvapení všech slzy nedokázal zadržet ani samotný předseda Tváře Jakub Kohák. "Chlapi nepláčou, ale tohle mě dostalo," řekl. A naměkko byl i zbytek poroty. "Janku, v životě bych nevěřil tomu, že je možné dojmout předsedu k slzám," prohlásil nevěřícně Janek Ledecký.

Související obsah

Svým vystoupením se Jan Cina konečně probojoval až k prvnímu velkému vítězství. Vyzpíval si rekordních 67 bodů, a upevnil tak své vedoucí postavení v celkovém pořadí! Mezi ním a druhým Davidem Gránským je tak rozdíl celých 45 bodů! Marta Jandová se propadla na třetí místo, i tak se ale udržela na postupovém místě.

O čtvrtou a poslední postupovou příčku se svedl velmi napínavý boj mezi Annou Slováčkovou a Romanem Vojtkem, kteří do semifinále vstupovali s rozdílem pouhých pěti bodů. Anička si ale nakonec svůj náskok přece jen udržela a uzavírá tak finálovou čtyřku.

Nejvíc se zklamání z prohry projevilo na tváři Mirka Etzlera, který se svou Báječnou ženskou zazářil jako Michal Tučný. Celou dobu byl totiž přesvědčený, že "zázraky se dějí". V zázrak doufaly i Ivana Jirešová a Markéta Procházková - i ony ale budou muset soutěž opustit.

Na celý poslední díl Tváře se můžete podívat zde. Předchozí díly sledujte na VOYO. Velké finále startuje v neděli ve 20:20 na TV Nova!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR! Jan Cina se po vítězství v Tváři radoval: Konečně jsem si to začal naplno užívat

PRVNÍ ODHALENÍ:V koho se promění finalisté show Tvoje tvář? Výběr hvězd pro nedělní díl vás nadchne!

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz