Kočka

Kotě přejelo na dálnici několik aut i kamion. Mělo to šťastný konec

Říká se, že kočky mají devět životů. Kotě, které uvízlo uprostřed silnice v Rusku, muselo o prvních osm přijít. Na poslední chvíli ho ale zachránil muž, který u koťátka zastavil a vzal ho do auta.

Na sociálních sítích se objevilo video, které zachycuje dramatickou záchranu kotěte. Malá kočička uvízla uprostřed dálnice v Rusku. Byla tak zesláblá a ochromená strachem, že ani nemohla přeběhnout na druhou stranu silnice.

Záběry ukazují, jak kolem kotěte projíždí několik aut, jejichž řidiči ani nezpomalí a minou ho jen o centimetry. Někteří se snaží alespoň zvíře objet, jiní jezdí přímo přes něj. Jen zázrakem žádné z aut kočičku nepřejelo.

Až se nakonec objeví zachránce v tmavém peugeotu. Zastaví přímo před koťátkem, vystoupí z auta a v náručí odnese dovnitř. Takové chování je ale zároveň extrémně nebezpečné, protože řidič si nevezme ani vestu a ani jinak nedá ostatním vědět, že zastavuje.

Související obsah

V autě předá zachránce kočičku někomu, kdo sedí na zadních sedačkách. Podle místních médií se dobrodinec jmenuje Denis a žije v Kalingradu. Denis na dotazy novinářů odpověděl, že kotě bylo zesláblé a nemohlo ani jíst, proto ho nejdříve odnesl k veterináři, než mu našel nový domov.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TO JE CHUDÁK! Muž našel pod autem opuštěné kotě. Neuvěříte, co s ním udělal!

Nejroztomilejší video: Kotě se brání lechtání

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Giuliani půjde před komisi kvůli útoku Trumpových příznivců na Kapitol

Zvláštní výbor americké Sněmovny reprezentantů pro vyšetřování útoku na Kapitol z loňského 6. ledna si předvolal Rudy Giulianiho a další dva právníky, kteří veřejně prosazovali Trumpova nepodložená tvrzení o podvodech v prezidentských volbách. Vypovídat má rovněž exprezidentův volební stratég Boris Epshteyn, rovněž člen týmu, jenž se snažil zvrátit výsledky voleb a alarmovat Trumpovy příznivce tvrzením o ukradených volbách.

Krátká zpráva

Zemřel nejstarší muž na světě, bylo mu 112 let

Španěl Saturnino de la Fuente, zapsaný v Guinessově knize rekordů jako nejstarší muž světa, zemřel ve věku 112 let a 341 dní. Skonal doma ve svém rodném městě León na severozápadě země. De la Fuente začal pracovat ve svých 13 letech v továrně na výrobu obuvi. Měl osm dětí, 14 vnoučat a 22 pravnoučat.

Píše se na Deník.cz