Sex

Jak dlouho trvá dosáhnout orgasmu? Vědci to přesně určili!

Jak dlouho trvá dosáhnout orgasmu? Vědci to přesně určili!
Zdroj: Profimedia

Největší problém při sexu? Mužům a ženám trvá různě dlouho, než dosáhnou orgasmu. Vědci dokonce přesně změřili, jak dlouhou dobu to které pohlaví potřebuje.

Při masturbaci potřebují muži k vyvrcholení průměrně dvě minuty. To ženy potřebují k dosažení vrcholu dvojnásobnou dobu, tedy čtyři minuty. Když dojde na předehru a na pohlavní styk, existuje určité okno, do kterého se sehraní partneři mohou vejít.

Ženám totiž podle výzkumu sexuologů Masterse a Johnsonové trvá vyvrcholení 10 až 20 minut. To muži vydrží přibližně 7 až 14 minut. Určitý prostor na to, aby si sex užili naplno oba, tak existuje. Ve chvíli, kdy ovšem dojde na samotný pohlavní styk, vydrží podle sexuologů muži maximálně 2 až 3 minuty.

Masters a Johnsonová také zkoumali, kolik času muži potřebují k tomu, aby mohli po dosažení orgasmu v sexu pokračovat. Ale přesného výsledku se jim dobrat nepodařilo. Podle jejich výzkumu je to individuální a ta doba se pohybuje v rozmezí jedné minuty a celé hodiny.

Související obsah

Jak ale ukázala nová studie univerzity v Indianě, muži jsou mnohem sebevědomější, pokud jde o představu, jak často se jim podaří uspokojit partnerku. Zatímco o tom, že při posledním sexu přivedli partnerku k orgasmu, bylo přesvědčeno 85 % účastníků výzkumu. Že měly orgasmus potvrdilo jen 64 % žen do výzkumu zapojených.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

SEXUÁLNÍ REVOLUCE: Žáci na školách dostanou model klitorisu! Má to pomoct vyhnout se různým intimním trapasům

TO NIKDO NEČEKAL: Jak dosáhnout nejlepšího orgasmu? Musíte vyzkoušet tuhle praktiku!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA plánují v dohledné době ponechat v Evropě 100 000 vojáků

Očekává se, že USA plánuje v dohledné budoucnosti rozmístit v Evropě 100 000 vojáků, pokud Rusko nebude eskalovat a ohrožovat Švédsko a Finsko nebo členy NATO, uvedlo CNN s odkazem na několik amerických představitelů. Počty by se mohly dočasně zvýšit, pokud NATO v Evropě uskuteční více vojenských cvičení, popřípadě by USA mohly přidat další základny, pokud se v Evropě změní bezpečnostní situace. Plány jsou zvažovány po čtvrtečním setkání vojenských velitelů NATO v Bruselu.

Krátká zpráva

Z Azovstalu měli odejít všichni obránci, tvrdí ruská média

Ruský ministr obrany Sergej Šojgu oznámil Vladimiru Putinovi, že k 20. květnu byli z Azovstalu evakuováni všichni ukrajinští bojovníci, uvedla agentura RIA Novosti. Celkem se mělo jednat o 2 439 bojovníků pluku Azov a dalších ukrajinských obránců operujících na území Azovstalu. Šojgu informoval ruského prezidenta Vladimira Putina o dokončení operace a úplném osvobození Azovstalu a města Mariupol od ukrajinských obránců.

Píše se na Deník.cz