Proměna

Pátý díl Tváře vyhrála Jandová! Sestřih všech vystoupení zde

O vítězný šek v hodnotě 25 tisíc korun bojovalo osm skvělých soutěžících, výhru ale nakonec shrábla energická Marta Jandová, která byla k nerozeznání podobná zpěvákovi a rapperovi Cee Lo Greenovi.

Premiérový pátý díl oblíbeného pořadu Tvoje tvář má známý hlas 2 ovládla Marta Jandová. Když na jeviště nakráčela coby americký zpěvák a hudební producent Thomas Decarlo Callaway, známý spíš pod uměleckou přezdívkou Cee Lo Green, všem spadla údivem brada.

Marta si vystřihla známou píseň Forget You a porotu naprosto ohromila. Nejenže maskou byla od zpěváka k nerozeznání, ale podařilo se jí i skvěle napodobit jeho energické výrazy a pohyby.

Velkou proměnou prošli ale i další soutěžící. Zatímco Miroslav Etzler házel svým divokým hárem a prskal na publikum svou jiskřící kytarou jako správný Kissák, Jan Cina nasadil punčochy, brýle a culíky a vžil se do role Nadi Urbánkové.

Související obsah

Anna Slováčková se tentokrát převtělila do Prince, zlatá Markéta Procházková se zhostila těžké role a vystřihla si Zombie od The Cranbberies, z Romana Vojtka se stal král popu Michael Jackson, David Gránský zazářil jako Reel 2 Real a Ivana Jirešová řádila jako Deee-Lite.

Další díl Tváře startuje opět v neděli ve 20:20 na TV Nova. Celá jednotlivá vystoupení z aktuálního dílu si můžete pustit už teď na novaplus.cz.

Podívejte se na video z dojemného setkání Jana Ciny a Nadi Urbánkové:

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Marta Jandová o druhém vítězství v Tváři: Je mi jasné, proč jsem vyhrála!

SEZNAM: Pink, Olympic nebo Green Day! Co všechno uvidíte v příští Tváři?

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Biden je nucen obnovit Trumpovu migrační politiku s Mexikem

Vláda amerického prezidenta Joe Bidena se na hranicích s Mexikem vrátila ke kritizované kontroverzní migrační politice předchůdce Donalda Trumpa. Donutilo ji k tomu rozhodnutí federálního soudu, na který se obrátily příhraniční státy Texas a Missouri. Žadatelé o azyl budou muset na vyřízení znovu čekat na území Mexika, kde jsou terčem násilí a bez právní pomoci. Desítky tisíc migrantů, které už se dostaly do USA, začnou být deportovány na mexickou stranu hranice v pondělí.

Píše se na Deník.cz