Tvoje tvář má známý hlas

Polovina Tváře je za námi! Jak si vede váš favorit? ŽEBŘÍČEK

Polovina Tváře je za námi! Jak si vede váš favorit? ŽEBŘÍČEK
Zdroj: TV Nova

Hvězdy pořadu Tvoje tvář má známý hlas jsou právě na polovině cesty k zářnému cíli, na jehož konci čeká tučný vítězný šek pro jednu z dobročinných nadací. Poslední výhru si "vymodlil" Miroslav Etzler s písní Hallelujah, pokud chce ale celou soutěž ovládnout, bude muset ještě pořádně máknout!

Soutěžící oblíbené show plné hvězd Tvoje tvář má známý hlas už se o přízeň poroty a diváků utkali celkem šestkrát a úžasnými proměnami se tak dopracovali do poloviny soutěže.

Samotný souboj o konečné vítězství a ovládnutí druhé řady Tváře bude opravdu nervy drásající! Zatímco ve čtvrtině soutěže to ještě vypadalo, že zlaté vítězné křeslo bude patřit Davidu Gránskému, teď už je vše zase úplně jinak a David se zuby nehty drží těsně za vedoucí trojicí Jan Cina, Marta Jandová a Roman Vojtek.

Zdroj: TN.cz

Kartami přitom nejvíce míchají právě samotní soutěžící, kteří po každém dílu mají právo dát  jednomu z účastníků svých pět bodů. To se v posledním odvysílaném dílu vyplatilo zejména Miroslavu Etzlerovi, který díky bodům svých hereckých kolegů sesadil jako Leonard Cohen vedoucího Jana Cinu alias zpěváka kapely Green Day.

Související obsah

Ani získaných 36 bodů ale nestačilo Etzlerovi na to, aby mladého herce zbavil celkového vedení. Jan Cina se svými 169 body hladce drží náskok, zuby na první místo si ale brousí i energická Marta Jandová nebo charismatický Roman Vojtek.

Připomeňte si vítězné vystoupení Miroslava Etzlera v roli Leonarda Cohena:

Na celý šestý díl Tváře se můžete podívat zde. Další skvělá legendární vystoupení vás čekají opět v neděli ve 20:20 na TV Nova!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

SEZNAM: V příští Tváři vystoupí Justin Bieber a Helena Vondráčková! Na koho dalšího se můžete těšit?

Jaké vystoupení zaujalo diváky v nedělní Tváři nejvíce? Tohle číslo sledovalo nejvíc lidí!

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Biden je nucen obnovit Trumpovu migrační politiku s Mexikem

Vláda amerického prezidenta Joe Bidena se na hranicích s Mexikem vrátila ke kritizované kontroverzní migrační politice předchůdce Donalda Trumpa. Donutilo ji k tomu rozhodnutí federálního soudu, na který se obrátily příhraniční státy Texas a Missouri. Žadatelé o azyl budou muset na vyřízení znovu čekat na území Mexika, kde jsou terčem násilí a bez právní pomoci. Desítky tisíc migrantů, které už se dostaly do USA, začnou být deportovány na mexickou stranu hranice v pondělí.

Píše se na Deník.cz