Kultura

Helena Vondráčková o Tváři: Vojtek mě napodobil skvěle, ale...

V minulém díle soutěže Tvoje tvář má známý hlas jsme byli svědky parádního výkonu herce a zpěváka Romana Vojtka! Los mu tentokrát přidělil nelehkou proměnu, a to v populární českou zpěvačku Helenu Vondráčkovou! Co na Vojtkův výkon říká sama ikona čeké pop-music?

Helena Vondráčková byla z výkonu svého kolegy Romana Vojtka nadšená. Vystoupení samozřejmě v televizi sledovala, ačkoliv byla krátce před odjezdem do Bratislavy a balila si na cestu: "Běhala jsem po baráku, ale jeho jsem si nenechala ujít," prozradila nám do telefonu ze slovenské metropole.

Roman Vojtek se už předem Heleně Vondráčkové svěřil, že má z vystoupení strach. Oblíbená zpěvačka ho ale uklidňovala: "Já jsem mu říkala, neboj se, to zvládneš," vypráví Vondráčková a hned dodává, že Vojtek opravdu vystoupení zvládl: "Rozjel to. Opravdu byl výborný a měl zmáknuté i ty moje různé taneční finty a vychytávky," popisuje dojmy zpěvačka.

Související obsah

Jednu věc, která se nepovedla, ale zpěvačka přece jen našla: "Nebyla to jeho chyba, ale ty vlasy mohly být trošičku víc identičtější. Byla to malinko taková helmička na hlavě," přidává trochu kritiky královna české populární hudby. Jinak ale Vojtkův výkon zpěvačka jen chválí: "Moc mu to slušelo. Opravdu to zvládnul úplně na výbornou, i pěvecky. Ono to totiž zdánlivě vypadá, že ta píseň je jednoduchá, ale ona je hrozně složitá, jelikož tam není moc času, ona tak rychle plyne, že není moc času se nadechnout," vyjmenovává úskalí písně Vondráčková.

Strach Romana Vojtka z kritiky od známé zpěvačky byl tedy zbytečný. Vondráčková naopak ocenila, kolik práce si se zpěvem i choreografií musel její kolega z muzikálu Mama Mia dát: "Slova obdivu, udělal to opravdu moc dobře a muselo mu to dát hodně práce, tak jako všem," shrnuje zpěvačka. "Má můj veliký obdiv," končí rozhovor s respektem Helena Vondráčková.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Gránský měl jako Bieber úspěch i u přítelkyně. Tetování ji dostalo. Co se dělo, když dorazil po Tváři domů?


FOTO: Roman Vojtek ukázal fotku z mládí! Co říkáte na jeho dlouhé vlasy?

Anna Slováčková se přiznala: Švába jsem opravdu snědla! Má to ale jeden zádrhel

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Biden je nucen obnovit Trumpovu migrační politiku s Mexikem

Vláda amerického prezidenta Joe Bidena se na hranicích s Mexikem vrátila ke kritizované kontroverzní migrační politice předchůdce Donalda Trumpa. Donutilo ji k tomu rozhodnutí federálního soudu, na který se obrátily příhraniční státy Texas a Missouri. Žadatelé o azyl budou muset na vyřízení znovu čekat na území Mexika, kde jsou terčem násilí a bez právní pomoci. Desítky tisíc migrantů, které už se dostaly do USA, začnou být deportovány na mexickou stranu hranice v pondělí.

Píše se na Deník.cz