Tvoje tvář má známý hlas

Sedmý díl Tváře vyhrála Ivana Jirešová. Sestřih vystoupení!

Herečka Ivana Jirešová ovládla sedmý díl populární zábavné show Tvoje tvář má známý hlas. Zvítězila s písní It´s Oh So Quiet islandské zpěvačky Björk Guomundsdóttir. Sedmý díl byl opět plný úžasných přeměn v osobnosti české i světové pop music.

Večer odstartovala už dvojnásobná vítězka Marta Jandová, která se tentokrát po dvou dílech, kdy musela na jevišti předvádět muže, opět proměnila v ženu a to v hvězdu americké pop music Katy Perry. A předvedla doslova žhavé vystoupení, protože zpívala píseň z roku 2010 Firework.

Pořádně horko bylo na jevišti i při následujícím vystoupení. Jandovou totiž na pódiu vystřídala Anna Slováčková, respektive britští drsňáci The Prodigy a při písni Breathe předvedla pořádnou ohnivou show! Asistoval jí u toho také kouč Yemi.

Roman Vojtek dostal nesmírně těžký úkol. Ale s jednou z největších hvězd české pop music, nestárnoucí Helenou Vondráčkovou, si poradil znamenitě. Zazpíval jeden z největších hitů oblíbené české zpěvačky, píseň Dlouhá noc.

Při další přeměně se David Gránský změnil v idola dívčích srdcí, kanadského zpěváka Justina Biebera. Představil se s písní Baby, kterou Bieber zpíval v začátcích své kariéry v roce 2010.

V dalším vystoupení se představily hned dvě hvězdy. Společně s Janem Cinou totiž vystoupil jako host účastník první řady soutěže Tvoje tvář má známý hlas Petr Vondráček! Divákům předvedli píseň Barbie Girl od skupiny Aqua.

Po nich patřilo pódium Ivaně Jirešové a hvězdné islandské zpěvačce Björk. Píseň It´s Oh So Quiet úplně ohromila diváky i porotu.

Vítěz minulého dílu Miroslav Etzler vyměnil kanadského zpěváka Leonarda Cohena za francouzskou kapelu Gipsy Kings. Na jevišti rozjel představení ve stylu flamenga a zabojoval s písní Baila Me.

Související obsah

Vystoupení v osmém díle pak uzavřela Markéta Procházková. Vítězka čtvrtého dílu druhé řady hvězdné soutěže zpívala píseň My Heart Will Go On z megafilmu Titanic. Na jevišti se tak podruhé objevil interpret z Kanady, tentokrát zpěvačka Celine Dion.
 

Vítězství si připsala Ivana Jirešová, která v minulém díle skončila druhá. Osm bodů dostala Jirešová od Ivy Pazderkové, Jakuba Koháka a Jitky Schneiderové. Jirešová se po hodnocení poroty ujala jednobodového vedení před Davidem Gránským.

Ivanu Jirešovou podpořili také její kolegové-učinkující. Pět bodů dostala od Anny Slováčkové, Davida Gránského, Jana Ciny a Markéty Procházkové. Výhru Jirešová poslala nadaci Acorus, která pomáhá obětem domácího násilí. 

Ruleta hvězd určila, že se v příštím díle Miroslav Etzler představí jako Petr Hapka. Janu Cinovi přiřknul los Justina Timberlaka. Marta Jandová se promění v Adele. Romana Vojtka uvidíme jako Metallicu. Anna Slováčková vystoupí jako americká písničkářka Beth Ditto. Markéta Procházková si vylosovala Nicole Kidman, David Gránský pak v ruletě hvězd dostal Phila Collinse. Vítězku sedmého dílu Ivanu Jirešovou čeká přeměna v britskou skupinu The Cure.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Ivana Jirešová o vystoupení v Tváři: Neskutečně jsem si to užila... Jen je to čím dál tím horší s pamětí!

SEZNAM PÍSNÍ: V příští Tváři zazní Justin Timberlake, Adele nebo třeba Petr Hapka! A kdo další?

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz