Rusko

Ruský Jožin z bažin Mládka pobavil i rozesmutněl: Nesmím do Ruska!

Ruský Jožin z bažin Mládka pobavil i rozesmutněl: Nesmím do Ruska!
Zdroj: YouTube.com

Ruská parodie na Jožina z bažin Mládka kdysi připravila o možnost v zemi vystupovat, parodie Lady Volkovové v ruské obdobě show Tvoje tvář má známý hlas ale zpěváka upřímně pobavila. Jedinečné vystoupení je jasným důkazem toho, že Mládek je v zemi stále pojem.

Úkol, který si vylosovala v ruské obdobě show Tvoje tvář má známý hlas Lada Volkovova, nebyl vůbec snadný. Musela se poprat s těžkou češtinou i s novou vizáží známého zpěváka Ivana Mládka. A povedlo se! Volkovova pobavila nejen porotu, ale i samotného zpěváka.

Ruský Jožin z bažin v podání Lady Volkovové:

"Kostýmy byly dokonalý! Legrační bylo, že mě tam zpívá ženská - asi nemohli najít tak krásného chlapa," řekl pobaveně k výkonu Volkovové Mládek. Ani drobné nedostatky v češtině mu u soutěžící nevadily. Velmi dobře si uvědomuje, že všechny parodie se musí brát s humorem. "Odchylky od originálu k tomu patří," řekl TN.cz.

Ivana Mládka ve Tváři ztvárnil i Miroslav Etzler! Na jeho originální vystoupení se můžete podívat zde:

Píseň Jožin z bažin ho sice v Rusku proslavila, on sám se ale do země dostal jen jednou. A to ho velmi mrzí. "Měli jsme spoustu pozvání, dokonce i do jednoho velkého televizního pořadu, ale nikdy jsme nedostali vízum," postěžoval si Mládek.

Související obsah

Důvod je přitom velmi zarážející. "Když tam ta písnička začala být známá, jedna ruská skupina udělala parodii a nazpívala na naše obličeje parodii, kde si dělá srandu z Putina. Takže tam nejsme moc vítaní," vysvětlil zpěvák.

Originál je originál. Porovnejte výkony soutěžících s vystoupením "pravého" Ivana Mládka!

Jožina z bažin ale Mládek stále hraje rád. Před lety ho vytvořil na zakázku, že bude mít ale takový úspěch, nečekal. "Bavič a muzikant Zdeněk Navrátil měl jednu básničku (ale nepoužitelnou) o exhibicionistovi Jožinovi, který vystupoval z bažin a obnažoval se pracovnicím obuvnictví v závodu ve Zlíně a řekl mi, že když napíšu písničku, tak u něj mám demižon slivovice," vysvětlil Mládek. Text proto trochu předělal, z Jožina udělal strašidlo a hit byl na světě. "Od té doby vozím slivovici já jemu," prohlásil pobaveně.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

SEZNAM: Lana Del Rey, Jennifer Lopez nebo Kylie Minogue! Kdo další zazní v příští Tváři?

OTEVŘENÁ ZPOVĚĎ: Anna Slováčková promluvila o nemoci, záletném otci i tlaku v Tvojí tváři!

lud, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz