Česko a Slovensko znají nejhezčí hasiče tohoto roku. Miss Hasičkou Československa se stala Alica Ondrášová z Unína, titul Hasič roku si letos odnesl Jakub Mičunek ze záchranného sboru Moravskoslezského kraje.
Hasiči si zvolili ze svých řad ty nejsympatičtější a nejkrásnější. Dvacetiletá Slovenka Alica Ondrášová je novou vítězkou soutěže Miss Hasička ČeskoSlovensko 2016. Hasičem roku se stal osmadvacetiletý Jakub Mičunek.
Jakub si přál být hasičem už od dětství a svého snu se nevzdal. Začal požárnictví studovat na vysoké škole a už při studiu působil v jednom z největších a nejmodernějších hasičských sborů v Česku, kde pracuje dodnes. A je jasné, že svou práci bere hodně vážně, vždyť takové tělo se jen tak nevidí!
To Alica je hasičkou dobrovolnou, hasičskému sportu už se ale věnuje několik let. Na závodech běhá pravý proud. Pánové u ní šanci nemají, už dva roky je šťastně zadaná. První vicemiss se stala Veronika Játyová z Hliníku nad Váhom, druhou vicemiss se stala Barbora Neradová z Nevcehle.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz