Výměna manželek

Život po Výměně: Nové přírůstky do rodiny a následky autonehody

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl Výměny manželek. A i tentokrát byly vztahy hodně vyhrocené. V závěru se ale stalo něco, co všem vyrazilo dech - Bohuš skončil v nemocnici. Jak se mu po nehodě daří a změnil se život obou rodin?

Ve středeční Výměně manželek jste viděli rodinu z Frýdku-Místku, kterou tvoří Kristina (26), Lukáš (27), syn Sebastian (3) a Žaneta (17), kterou mají v pěstounské péči. Na druhé straně jste se seznámili s Luckou (25), Bohušem (36) a dcerami Eliškou (1,5) a Vendulkou (2), kteří žijí v Návsi.

Velkým tématem celé Výměny byla čistota. Romská rodina z Frýdku-Místku je totiž až přehnaně pedantská na úklid. To u druhé rodiny poklízení na prvním místě nefiguruje. A právě tohle bylo nejčastější příčinou svárů.

Kristinu hned po příchodu šokoval špinavý potah na záchodovém prkénku. Jenže podle Lucie bylo všechno jinak. "Vyprat to nešlo, protože to byla spálenina od cigarety," vysvětlila. Přiznala ale, že dokonale vygruntováno doma nemá. "V kuchyni není digestoř, takže mastnota se chytá na nádobí na poličkách. Děti navíc občas hodí špinavou lžičku mezi čisté nádobí," řekla Lucie.

Související obsah

"Já nemám úklid na prvním místě, radši budu čas trávit s dětma," dodala. Podle vlastních slov ale začala po natáčení uklízet důkladněji. Výměna měla pro rodinu i další pozitivní důsledky. Lucie tráví daleko méně času na mobilu, Bohuš se zase nebojí manželce říct, že ji má rád. "Nechci jinou ženskou, miluju ji nadevše," svěřil se Bohuš.

Život jim změnila také autonehoda, po které Bohuš skončil s proraženou lebkou. "Autonehoda mi hnula svědomím, nevím dne ani hodiny, kdy můžu o manžela přijít. Zachránilo mi to manželství," přiznala Lucka. Bohuš už s taxíkem nejezdí tolik jako dřív. "Na prvním místě nejsou peníze. Celý život se za něčím spěchá, zvolnil jsem a přehodnotil jsem priority," řekl. Následky ale pociťuje dodnes - má problémy s páteří a rukou. 

A jak Lucie s odstupem vzpomíná na život v kulturně naprosto odlišné rodině, která jí hodně ostře vpálila, že "je špína"? "Terezu jsem brala s rezervou. Snažila se upozornit na to, že jsou Romové diskriminovaní. V té chvíli to ale bylo spíš naopak, to ona se povyšovala nade mě."


Připomeňte si dramatických osm očí:

Ačkoli je mezi rodinami hodně rozdílů, jedno mají společné - jejich řady se rozšiřují. Zatímco Lucka s Bohušem si pořídili nového pejska, Kristina a Lukáš se připravují na příchod druhého potomka. "Jsem v šestém měsíci, čekáme druhého chlapečka. Termín mám na konci února, už se moc těším," pochlubila se Kristina. Jméno pro syna ale ještě vymyšlené nemají.

Pár přiznal, že po natáčení to mezi nimi hodně jiskřilo. "Bylo to hodně jiné, víc jsme se k sobě měli. Pak to ale zajelo do starých kolejí a řešili jsme zase to samé," popsala dvojice.

Podle nich byla Lucka skutečně s čistotou hodně na štíru. "Byla tam špína, to si nevymýšlím. Doufám, že Bohouš bude mít k***e na to, aby ženě řekl, že má nedostatky v uklízení, vaření a že se málo věnuje dětem," věří Kristina.

Související obsah

Že péči o děti Lucka zanedbávala, tvrdí také Žaneta: "Neměla o malého zájem. Když jsme šli ven, radši kecala s chlapama a pila pivo. Tomu neříkám matka!"

Jejich účinkování ve Výměně se ale u všech nesetkalo s pozitivními ohlasy. "Někteří lidi píšou na internetu hrozné věci. Někdy je to hrozně rasistické," řekl Lukáš. Ten také přiznal, že chování Lucky ho často zneklidňovalo: "Prý v minulosti zmlátila nějaké chlapy. Nebál jsem se, jen jsem si říkal, aby jí nepřeskočilo."

Čeho Kristina v náhradní rodině nejvíc litovala? Co si Lucka o Kristině skutečně myslí? A proč vlastně Bohuš naboural? Celé rozhovory s oběma rodinami najdete na NOVA Plus.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Měl by Bohuš skončit s taxikařením a dát Lucce poslední šanci? Hlasujte!

Středeční Výměna pročistila v rodinách vztahy! Jakému páru prospěla více?

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz