Smrt

Mladík se chtěl vykoupat v jezírku: Tělo se v kyselé vodě rozpustilo!

Mladík se chtěl vykoupat v jezírku: Tělo se v kyselé vodě rozpustilo!
Zdroj: facebook

Opravdu děsivým způsobem zahynul 23letý Američan, který vyrazil do Yellowstonského národního parku. Chtěl se vykoupat v termálním jezírku, i když to cedule zakazovaly. Ve vodě se uvařil a jeho tělo se úplně rozpustilo!

Colin Scott právě absolvoval univerzitní studium práv a úspěch chtěl oslavit výletem. Se sestrou Sable vyrazili do Yellowstonského národního parku, kde obdivovali termální prameny. Najednou Colina napadlo, že by se mohli v jednom jezírku vykoupat - i přes veškeré zákazy.

Podle sestry, která vše natáčela na telefon, chtěl Colin vyzkoušet teplotu vody, když uklouzl a do kyselého jezera spadl! Ve vařící vodě okamžitě zemřel, přestože se ho Sable podle záznamu snažila zachránit.

Související obsah

Když se na místo dostali záchranáři, zahlédli ještě na hladině plavat Colinovo tělo. Kvůli silné bouřce však nemohli zakročit a druhý den už ostatky nenašli, rozpustily se. "Je to velmi nehostinné prostředí," řekl televizi KULR strážce v parku Lorant Veress.

Z jezírka policisté vylovili jen několik Colinových osobních věcí - mimo jiné peněženku a pantofle. K vyšetřování využili i video, které Sable natočila, případ ale uzavřeli jako jasnou nešťastnou náhodu. Incident se stal na začátku června, s uzavřením kauzy o něm kriminalisté informovali až teď.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Smutný příběh: Modelku zohyzdil přítel kyselinou! Přežila, ale osud jí dal další ránu

epa, TN.cz

K tématu Smrt

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz