San Antonio

Uprostřed silnice se objevila obří díra. Zmizela v ní dvě auta. VIDEO

Tragédie zasáhla policejní sbor v americkém městě San Antonio. Uprostřed jedné ze silnic se náhle objevila díra, která spolkla dvě vozidla. V jednom zahynula zkušená policistka. Díru způsobilo prasklé potrubí, voda pod silnicí podemlela půdu.

Prasklá kanalizační trubka stála za otevřením obří díry přímo uprostřed silnice v texaském městě San Antonio. Do té se zřítil se svým vozem starší muž, který jel po silnici, na které stála voda, a obří díru přehlédl.

Jeho vůz se rychle potápěl, kráter, do kterého s ním spadl, měl totiž hloubku čtyř metrů. Z vody mu pomohl pár, který jel za ním. Jedna žena při tom utrpěla lehčí zranění. Když na místo dorazili záchranáři, zjistili, že v jámě zmizelo ještě jedno vozidlo.

V něm seděla policistka Dora Linda Nishiharová. Její vůz se po pádu do čtyřmetrové jámy převrátil a policistka v něm zůstala uvězněná. Když záchranáři dorazili k vozu, který měl nad vodou už jen zadní kola, bylo jasné, že je zle.

Vytažení vozidel navíc hasičům činilo velké potíže. Okolí díry bylo totiž nestabilní a hrozilo, že se těžký jeřáb do díry také propadne. Hasiči zvládli zapadlá vozidla vyprostit až druhý den odpoledne.

"Naši záchranáři čelili velmi nebezpečným podmínkám, když se kolem nich propadala půda a rychle do ní proudila voda z kanalizace," řekl na tiskové konferenci náčelník hasičů Charles Hood.

Související obsah

"Musíme s těžkým srdcem potvrdit smrt policistky Dory Lindy Nishiharové, která zemřela, když její vůz v neděli spadl do obří propadliny. Naše myšlenky a modlitby jsou s jejími přáteli a s rodinou," dodala šerifka okresu Bexar Susan Pamerleauová.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Jeli v noci zasněženou cestou, když vtom jim přes ni přeběhl Yetti! Z toho naskakuje husí kůže

ZÁHADA: Z nebe spadl obrovský předmět, který vyděsil lidi! Jedná se o zbraň, nebo mimozemskou loď?
 

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu San Antonio

Důležité Události

Krátká zpráva

Škoda odstavuje na dva týdny výrobu

Automobilka Škoda Auto od pondělí zastavila výrobu ve všech třech svých českých závodech. Odstavení výroby bude trvat následující dva týdny. Výjimkou bude jedna linka v závodech v Kvasinách na Rychnovsku. Při odstávce tam chce firma dokončit 10 tisíc rozdělaných aut. Důvodem utlumení výroby je nedostatek čipů.

Píše se na Deník.cz