San Antonio

Uprostřed silnice se objevila obří díra. Zmizela v ní dvě auta. VIDEO

Tragédie zasáhla policejní sbor v americkém městě San Antonio. Uprostřed jedné ze silnic se náhle objevila díra, která spolkla dvě vozidla. V jednom zahynula zkušená policistka. Díru způsobilo prasklé potrubí, voda pod silnicí podemlela půdu.

Prasklá kanalizační trubka stála za otevřením obří díry přímo uprostřed silnice v texaském městě San Antonio. Do té se zřítil se svým vozem starší muž, který jel po silnici, na které stála voda, a obří díru přehlédl.

Jeho vůz se rychle potápěl, kráter, do kterého s ním spadl, měl totiž hloubku čtyř metrů. Z vody mu pomohl pár, který jel za ním. Jedna žena při tom utrpěla lehčí zranění. Když na místo dorazili záchranáři, zjistili, že v jámě zmizelo ještě jedno vozidlo.

V něm seděla policistka Dora Linda Nishiharová. Její vůz se po pádu do čtyřmetrové jámy převrátil a policistka v něm zůstala uvězněná. Když záchranáři dorazili k vozu, který měl nad vodou už jen zadní kola, bylo jasné, že je zle.

Vytažení vozidel navíc hasičům činilo velké potíže. Okolí díry bylo totiž nestabilní a hrozilo, že se těžký jeřáb do díry také propadne. Hasiči zvládli zapadlá vozidla vyprostit až druhý den odpoledne.

"Naši záchranáři čelili velmi nebezpečným podmínkám, když se kolem nich propadala půda a rychle do ní proudila voda z kanalizace," řekl na tiskové konferenci náčelník hasičů Charles Hood.

Související obsah

"Musíme s těžkým srdcem potvrdit smrt policistky Dory Lindy Nishiharové, která zemřela, když její vůz v neděli spadl do obří propadliny. Naše myšlenky a modlitby jsou s jejími přáteli a s rodinou," dodala šerifka okresu Bexar Susan Pamerleauová.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Jeli v noci zasněženou cestou, když vtom jim přes ni přeběhl Yetti! Z toho naskakuje husí kůže

ZÁHADA: Z nebe spadl obrovský předmět, který vyděsil lidi! Jedná se o zbraň, nebo mimozemskou loď?
 

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz