UFC

UFC zápasník postřelil osm lidí! White doufá, že se jedná o podvodníka

UFC zápasník postřelil osm lidí! White doufá, že se jedná o podvodníka
Dana White komentuje střelce, který se prohlásil za UFC zápasníka Zdroj: koláž tn.cz / profimedia

Policie hlavního města Texasu stále pátrá po pachateli, který 12. července postřelil osm lidí. Během incidentu se prohlásil za UFC zápasníka, což vyvolalo vrásky na čele prezidentovi organizace Danu Whiteovi. Ten doufá, že se jedná o podvodníka.

Dvanáctého července večer zamířila skupina opilých mužů do nočního klubu Rebar v San Antoniu. Kvůli podroušenému stavu nebyli vpuštěni dovnitř, což jeden z účastníků nedokázal unést. „Víte, kdo já jsem? Jsem UFC zápasník z Kalifornie,“ prohlásil podle výpovědi svědků.Bohužel nezůstalo jen u výhružek a údajný UFC zápasník ze svého vozu vyzvedl útočnou pušku. Následně postřelil osm lidí a z místa činu utekl. Pět žen a tři muži byli převezení do nemocnice a podle náčelníka McManuse jsou ve stabilizovaném stavu.

Související obsahPrezident UFC Dana White o incidentu promluvil na tiskové konferenci po UFC Fight Night Eye vs. Calvillová: „Je to šílené. Informovali mě o tom v sedm ráno. Doufám, že to není pravda.“
Ačkoli pachatel prohlásil, že patří do nejprestižnější MMA organizace světa, její prezident připomněl, že takových podvodníků je celá řada. I za něj se vydává kde kdo.

Související obsah

„Slýchám to neustále. Neumíte si ani představit kolik holohlavých chlapů chodí po městě a prohlašují se za mě. Kdybych vám ty příběhy vyprávěl, nevěřili byste mi. Doufám, že tohle je obdobný případ,“ pokračoval White.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události