Sex

SEX A VZTAHY 2017: Čeká vás rok vášně nebo samoty? HOROSKOP

SEX A VZTAHY 2017: Čeká vás rok vášně nebo samoty? HOROSKOP
Zdroj: Tn.cz/ thinkstockphotos.com

Ohnivý Kohout s sebou přinese do nového roku spoustu romantiky, vášně i zátěžových zkoušek. Budou vám v roce 2017 hvězdy přát, nebo zažijete smutné chvíle plné samoty a odloučení? Odpověď pro vás přichystala známá astroložka Dagmar Kludská.

BERAN: 21. 3. – 20. 4.

Pokud si myslíte, že vás v tomto roce nemůže nic překvapit, pak se můžete hodně mýlit. V lednu a únoru půjdete důkladně za svými cíli. Ambice budou hlavním motivem vaší činnosti. Březen a duben probudí vaše city a pomůžou vám vnést do života jiskřivý elán a radost. Vaše vášnivost bude podtržena a vy budete tím, kdo bude udávat tempo.

Na druhou stranu pokud vás vaše láska urazí či zraní, rozhodnete se oživit nejen své záliby, ale hlavně osobní život. Jste flexibilní, zvídaví, nápadití, objevujete svět kolem sebe. V květnu a červnu si dejte pozor na žárlivost a majetnické sklony. Buďte opatrní, ať partnera neodradíte. Drobné vztahové problémy a nejrůznější závislosti se nedají vyloučit. V červenci může váš vztah projít zkouškou. Ukáže se, za jakými cíli každý z vás směřuje. V srpnu náramně ožijete, oheň Berana, vášeň a schopnost improvizovat v sobě nezapřete. Výkyvy by měly být jen přechodné a neměly by vás zneklidňovat víc, než je nutné.

Obtížnější může být září, přesto se stále umíte nadchnout a hledat si pro sebe silnou a stabilní pozici. Podzim se zdá být nadějný pro rodinné vztahy, partnerství, lásku. Osamělá srdce mohou potkat své protipóly. Zimní čas a Vánoce umocní vaše pocity.

Klíčové slovo: Akce.
Heslo: "Využij všech svých trumfů.“

BÝK: 21. 4. – 20. 5.

Na začátku roku jste plní smělých předsevzetí, silní, odvážní a plné touhy. Směle řídíte svůj život a nebojíte se samostatně rozhodovat. V únoru a březnu budete náchylnější k hádkám. Je možné, že se vaše představy budou míjet s partnerovými. Duben přináší spoustu nečekaných událostí a vy se můžete stát hlavními aktéry. Dobře rozpoznáte, kdo s vámi manipuluje, kdo s vámi to myslí dobře. Květen je vzrušující, stávající vztahy, ale i nové lásky vás můžou hodně překvapit. Tam, kde jsou mezi partnery nějaké spory, je možné leccos urovnat.

Uvolnění napětí a více romantické nálady mohou očekávat svobodní Býci v květnu – září. Události naberou rychlý spád, paleta vašich vášní by se měla předvést v plném světle. Snadno dosáhnete na všechno, co si zamanete. Nelze vyloučit tajný milostný poměr, ale i sestěhování a vyzvánění svatebních zvonů. Vaše štěstí je tedy v rukou vás a vašich nejbližších lidí. Záleží jen na vás, jak se k šanci postavíte, kam nasměrujete svou energii a jak ji využijete.

Říjen vám ukáže, kde máte skryté rezervy, kde byste měli trochu přidat či naopak ubrat. Vaše myšlenky může jen narušit listopadová nervozita. Pozor, abyste se vlastní liknavostí a zaváháním nepřipravili o slibné šance. O Vánocích už budete jen dolaďovat potřebné maličkosti. Cítíte se skvěle.

Klíčové slovo: Smělost.
Heslo: "Iniciativa se vyplatí.“

Související obsah

BLÍŽENCI: 21. 5. – 21. 6.

Na počátku roku můžete být na vážkách, jak se rozhodnout a čemu dá přednost. Sbíráte informace a poznatky. Bez internetu a mobilu se neobejdete. V březnu si váš přirozený komunikační talent a ostrovtip prorazí cestu ven. Kráčíte energeticky vpřed, máte výborné nápady, umíte si udržet svou vůli, i když působíte trochu podivínsky. V květnu se začnete po očku dívat "do cizí zahrádky“.

Červen - srpen erotika má zelenou. Čekají vás neuvěřitelné zážitky, milostná dobrodružství, cestování a různé objevy. Partnerské vztahy budou mnohem intenzivnější, ale i bouřlivější. V lásce vás mohou překvapovat smyslové prožitky, o kterých ani nebudete vědět, odkud se berou. Přitahujete lidi, kteří myslí jako Vy a přinášejí vzrušení spojené s rozmanitostí.

V září je důležité brát nejen lidi, ale i místa a vztahy takové, jaké jsou a ne takové, jaké byste si přáli, aby byly či jaké by měly být. V říjnu svět kolem sebe uvidíte jinýma očima. Své povinnosti berte vážně, uhlazujte ostré hrany a odstraňujte nedorozumění. Poslední dva měsíce v roce budete opravdu nepřehlédnutelní. Nějaký úspěch je na spadnutí. Nový rok přivítáte v úžasné náladě a plné parádě.

Klíčové slovo: Rozum
Heslo: "Zvol dobrou taktiku.“

Zdroj: Thinkstockphotos

RACI: 22. 6. – 22. 7.

Na začátku roku se přes drobné nepříjemnosti lehce přenesete. Chce to určitý čas, trpělivost, výdrž. V únoru - květnu porušíte zkostnatělá pravidla a vrhnete se na něco prozaického. Nečekaná náhoda nebo třeba větší intenzivní milostný zážitek vnese do vašeho života trochu vzruchu. Prostě, někdo vám poplete hlavu. Rčení, že "protiklady“ se navzájem přitahují, tady rozhodně platí. Kombinace je to vzrušující, ale existuje nebezpečí, že by mohla být posléze jednostranná.

V červnu se stanete iniciátorem zajímavých společenských akcí. Šíříte své názory, a co považujete za nemožné, mohlo by se uskutečnit. V červenci a srpnu oplýváte nebývalým životním elánem. V září dalekosáhlými plány. Prosadíte se v práci, navrhnete pár zlepšovacích návrhů. Projevujete se vstřícně, což vám zajistí velikou oblibu. Opuštění Raci zapomenou na citová zklamání a dají průchod lásce. V tomto období vás čeká mnoho radostných chvil a romantiky. Čas je na vaší straně, tak čekejte a pozorujte. V září možná nebudete už tak plní nadšení, ale ustojíte to. Podzimní čas vaše emoce uklidní, začnete na sobě pracovat, vylepšíte si svůj vzhled a s patřičným sebevědomím vyrazíte do světa. Měníte se a měníte také život kolem sebe. V prosinci radost vrcholí, uvedete rozum a city do vyrovnané polohy.

Klíčové slovo: Rozvaha
Heslo: "Nevzdávat se.“

Související obsah

LEV: 23. 7. – 22. 8.

Začátek roku na vás bude klást po všech stranách zvýšené nároky. Zrovna neoplýváte energií, proto je pro vás důležitá koncentrace. Měli byste si ujasnit, co je pro vás důležité a co ne. K pocitu absolutní životní pohody potřebujete kolem sebe své blízké, harmonické rodinné prostředí, spolehlivého partnera. To všechno se vám může dostávat v první polovině roku, nebudete -li lehkomyslní a neopatrní. Flirt je pro mnohé zrozence toho znamení nevinná zábava, ale pozor, abyste se nedopustili fatálních chyb. Hvězdy vás varují, jste-li zadaní, nepokoušejte osud v dubnu, květnu, červenci a srpnu. V tyto měsíce máte totiž nejvíce osobního kouzla, sil a energie. Svobodným je přáno, zadaní nechte si chuť zajít. Mnohé z toho co přijde, by mohlo mít v budoucnu dohru u soudu.

V září a s nastupujícím podzimem vášně vychladnou, v jednání i činech jste rozvážnější. Intuitivně vnímáte vše podstatné a vše, co se kolem vás děje, uvidíte v jiných barvách. Nedorozumění a rozpory vytříbíte a celkově se uklidníte. Míříte k ušlechtilým cílům. Vaše hvězdné cíle se budou rychle měnit. Planety jsou příznivě nakloněny rodinám i dlouholetým vztahům. Pracovní události dostanou rychlý spád, vše vám bude připadat snadné. O Vánocích doslova rozkvetete, budete se moci dosyta radovat s dětmi, partnerem i přáteli. Za všechny úspěchy budete moct vděčit svému prozření.

Klíčové slovo: Trpělivost
Heslo: "Vstřícnost.“

Zdroj: Profimedia

PANNY: 23. 8. – 23. 9.

Začátek roku máte zcela ve vlastních rukou. Jste v báječné formě, současně se věnujete rodině a několika zájmům. V březnu - dubnu se realizujete ve věcech, ke kterým máte schopnosti a zúročíte vše, co půjde. Minulé nesnáze se objeví v jiném světle a nahradí předchozí ztráty.

V květnu - červenci se nezadané Panny soustředí na svůj vnitřní život. Dodáte si kuráže a budete se seznamovat. Osud vám přihraje do cesty novou známost. Konečně nebudete trávit nudné dlouhé večery jen před televizní obrazovkou, ale s partnerem při večeři a svíčkách. V tu chvíli nebudete myslet na to, jak dlouho onen románek vydrží. I když vašim největším přáním je, skončit ruku v ruce na radnici. Kdo ví? Objeví se i další příjemné zprávy, které se týkají nových přírůstků do rodiny. Nemusí jít pouze o děti, může se jednat o zvířecí mazlíčky.

U zadaných Panen je rodina stále na prvním místě, vytrvalost a jistý stereotyp vás zaskočí v červenci - srpnu. Bude snadné se zamilovat. Z jedné strany jste okouzlení v jeho společnosti, z druhé strany zabliká vaše vnitřní světýlko zodpovědnosti. Žhavé letní slunce vaše myšlenky rozptýlí, budete se chtít bavit. Babí léto váš románek ukončí, připomene vám řád a jistoty. Znovu rozfoukáte domácí pohasínající oheň vášně a přimknete se k partnerovi. Koncem roku budete prožívat expanzi ve všech směrech.

Klíčové slovo: Rodina
Heslo: "Zodpovědnost.“

Související obsah

VÁHY: 24. 9. – 23. 10.

Začátek roku bude plný napětí, pro některé z vás to bude znamenat rozhodnutí a radikální proměnu vztahu, pro jiné radost z toho, že jste k partnerovi nalezli cestu. Březen – květen zjitří vaši fantazii a povede vás k tomu, abyste jednali samostatně a nezávisle. Vaší slabinou však může být značná nerozhodnost. Formálnost jednání, uhlazené chování, pohled na to, co si o vás budou myslet druzí lidé, vás blokuje. Během června – srpna budete značně vnímavější a odvážnější, na povrch se dostane vášeň a temperament. Venuše obloudí vaše smysly, v tomto období budete mít značnou výhodu při navazování vztahů. Seznámení s charizmatickým cizincem (cizinkou) nebude výjimkou.

Cesta k protějšku nebude vůbec jednoduchá, můžete být pod určitým tlakem, který vám bude ubírat na síle, ale o to vztah bude bouřlivější a dobrodružnější. Křídla lásky vás dostanou za hranice naší republiky. To, co se s vámi letos bude dít, je důležité pro nalezení vlastní svérázné cesty a pochopení složitostí kolem sebe. Hlídejte si sklon rychle věci uzavírat a nenechte se odtrhnout od přátel, na nichž vám záleží. Prosinec pak ukáže, pro koho doopravdy tluče vaše srdce a za jakými cíli každý z vás směřuje.

Klíčové slovo: Harmonie
Heslo: "Všeho s mírou.“

ŠTÍŘI: 24. 10. – 22. 11.

První polovina roku pro vás bude znamenat dořešení mnoha zásadních otázek. Průběh tohoto období se však bude u jednotlivých Štírů lišit. Na největší zásadní životní změny by se měli připravit ti, kteří se narodili mezi 12. a 22. listopadem. V pracovních záležitostech se držte zpátky, rozhodně byste si neměli příliš vyskakovat a kritizovat – už vůbec ne své nadřízené. Dost dobře by se mohlo stát, že karta by se obrátila proti vám. I v milostné oblasti je třeba zachovat chladnou hlavu, v partnerských vztazích se projeví podezíravost, žárlivost a hašteřivost. Dlouholeté vztahy může poznamenat menší krize.

Druhá polovina roku slibuje oživení vztahů za předpokladu, že si stanovíte jasné mantinely a vsadíte na ověřené hodnoty. Silná vůle, energie, životní zkušenosti, to jsou vaše nejúčinnější zbraně, jak získat kontrolu nad vším a překonávat životní překážky. Ostatním Štírům by se mělo dařit lépe, až na malá zaškobrtnutí. Nabízejí se vám hezké chvíle strávené v kruhu rodiny, s přáteli. V pracovní rovině se zdá, že máte schopnost vidět věci reálně. Rozhodně vám nechybí sebevědomí a odvaha, což se pozitivně projeví při uskutečňování vašich záměrů. Nejúspěšnějším obdobím pro srdeční záležitosti jsou březen, květen, červenec a listopad. Nezadaní mají šanci potkat svůj vysněný idol. Nevylučuje se svatba, početí potomka, křtiny.

Klíčové slovo: Stabilita
Heslo: "Neupadni do zmatků.“

Zdroj: Profimedia

STŘELCI: 23. 11. – 21. 12.

Podle hvězd nouzí netrpíte a nemělo by tomu být ani v tomto roce, jestliže si pohlídáte finance a rodinné štěstí. Ať se ocitnete kdekoli, budete velmi okouzlující a neodolatelní. Postupně si ale uvědomíte, že byste měli svůj šarm trochu utlumit, protože ostatní lidi vyvádíte poněkud z míry. Na jednu stranu lpíte na tradicích, na straně druhé toužíte po dobrodružství. Jestliže ve vás může něco zaskočit, tak intenzivní cit, který zřejmě požijete na přelomu poloviny roku a se kterým jste vůbec nepočítali.

Jsou věci, které při nejlepší vůli nemůžete změnit, náhlé citové poblouznění vás může překvapit a vyvést z míry. Jste-li svobodní, je vám to přáno, v opačném případě nebude tak docela od věci zapřemýšlet, zda se citová investice skutečně vyplatí, jestli s někým nemarníte čas. Zda neberete na svá bedra větší břemeno, než unesete. Hlubokomyslné úvahy o životě raději nechte spát. Vaše mysl si potřebuje odpočinout. Hlavně nechtějte všechno řešit, zvládnout hned. Snažte se získat čas i v případě, že jste k rozhodnutím tlačeni nevítanými okolnostmi. Odolávejte našeptávačům, kalorické stravě, alkoholu a více sportujte. Snažte se o větší nadhled a nezapomeňte na humor. Na konci roku ho mnozí z vás budou potřebovat.

Klíčová slova: Budoucnost (mysli na ni)
Heslo: „Věř si!“

Související obsah


KOZOROZI: 22. 12. – 20. 1.

Na začátku roku všechno, co nyní začnete, bude perspektivní a bude mít naději na úspěch. Čeká vás doba plná událostí, z nichž většina bude kladná a nečekaná. Důležitá bude diplomacie, přizpůsobivost, nikoli svéhlavost. V březnu – dubnu se budete s něčím muset vyrovnat, něco k vám ale zase přijde. Květen – září přeje přátelství a milostným setkáním. Láska je pro vás hodně důležitá, jste-li nezadaní, právě toto období by mělo být pro vás přínosem a v tomto směru osudové. Práce je vaše hobby, ale neměla by se stát pro vás vším. Nejen prací živ je člověk, na to pamatujte. Váš cíl není vzdálený, ale chce to nějakou vhodnou úpravu, investici do šatníku.

Říká se o vás, že jste propagátoři přirozeného vzhledu, trocha zkrášlení však žádnému zrozenci tohoto znamení neuškodila, ba naopak. Pokud si s něčím nevíte rady, navštivte vizážistu, ten vám poradí, změní image k vaší spokojenosti. V říjnu buďte opatrní, pokud jde o nákupy a prodej, dohody a smlouvy. Vše si ověřte, nejlépe právníkem. Kritiku i připomínky berte konstruktivně. Využívejte své úžasné energie, prosazujte své názory, nemějte tendence stranit se společnosti, bavte se, sportujte. Konec roku - Vánoce si vychutnáte plnými doušky uprostřed svých blízkých.

Klíčové slovo: Jednej
Heslo: "Otevři se prožitku.“

Zdroj: Thinkstockphotos

VODNÁŘI: 21. 1. – 19. 2.

Přestože vám počátek roku nebude připadat jako úspěšný, brzy se "rozehřejete“ a události dostanou spád. V únoru vynikne vaše činorodá osobnost a promítne se do intelektuální oblasti. Budete jiskřit nápady, vaše popularita stoupne, ale zároveň se objeví různé nástrahy. Pestrý společenský život může být příležitostí k setkání s někým, kdo bude znamenat zásadní obrat ve vaší kariéře. Důvtip, originalita, sex-appeal - to vše vám vynese úspěch u opačného pohlaví.

Na jaře si budete připadat tak trochu jako na houpačce vinou velkých očekávání a představ a bude pro vás problém u něčeho déle vydržet. V dubnu – červnu se zvýší váš erotický potenciál. I zadaným se budou zapalovat lýtka. Zatoužíte vyzkoušet nové věci, což nahrává novým známostem a přestanete se kontrolovat. Cítíte se silní a nebojíte se riskovat. Máte pocit, že svět vás zase chápe. Přemíra pozitivních událostí může mít i opačný efekt, proto jednejte opatrně. V červenci o dovolené si užijete písčité pláže a moře. V srpnu našlapujte opatrně, ať neohrozíte důvěru partnera a nezažehnete manželskou krizi. Jestliže toužíte po seriózním vztahu, budete muset prokázat, že jste člověk spolehlivý a umíte dělat kompromisy.

V září pozor na resty, naplnění by mohla poněkud váznout! V říjnu zažijete mnoho věcí, které vám zrovna nebudou po chuti. V listopadu vezmete osud do vlastních rukou. Nejúspěšnější by měl být prosinec, díky němu se stanete vstřícnější, trpělivější a zodpovědnější než dříve.

Klíčové slovo: Vytrvalost
Heslo: "Oddanost.“

RYBY: 20. 2. – 20. 3.

Začátek roku bude pro vás v mnohém užitečný, nezdá se, že byste v něčem vyloženě tratili. Pod kontrolou máte nejen finanční prostředky, ale i vztahy. Lásky z minulých let jsou už naštěstí pouhou vzpomínkou. V únoru – březnu bude mladá a střední generace velmi aktivní. Starší osoby budou naopak více rezignovat, pomoc by měli hledat především v rodině.

V květnu – srpnu mají šanci na seznámení především ti, kteří se cítí osamělí. Rýsuje se totiž naděje, že pokud nebudete sedět doma, brzy najdete to, co vám chybí. Pozvání na večeři, nikoli na sendvič, vám dodá příjemný pocit setkání. V duchu už osnujete nadějný život v páru. A proč ne? Čas bude pro vás plynout svižným tempem. Přechodně se můžou objevit nesnáze, v plánování máte jisté rezervy, vy se s nimi ale budete umět poradit.

Jiskrný milostný vztah, překvapí zadané Ryby v druhé polovině roku. Zažijete sice flirt, někdy se dostanete i do pokušení, nic z toho však nebude mít vážné pokračování. Ryby, které mají zdravotní problémy, by se neměly přepínat a riskovat zejména v letních měsících. Častěji odpočívejte a naučte se říkat NE. Vyplatí se víc sázet na rozum než na city. Opatrní byste měli být na cestách a ve všem, co souvisí s ohněm a zvířaty.

Klíčové slovo: Pohyb (v pohybu je síla)
Heslo: "Hřeš, ale zdravě.“

Co dalšího nás čeká v roce 2017? Těšte se na další pokračování ze série horoskopů od spisovatelky a kartářky Dagmar Kludské!
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Kartářka předpovídá budoucnost Lucii Bílé: Koho bude mít v pelíšku?

Šokující zpověď Báry Mottlové: Že je přítel ženatý a má dvě děti, jsem zjistila u kartářky!

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Policisté v Torontu zastřelili muže, který byl spatřen s puškou poblíž základní školy

Policisté v Torontu během zákroku zastřelili ve čtvrtek muže, který se pohyboval s puškou poblíž základní školy v oblasti Scarborough Port Union, informuje The Guardian. Svědci řekli místním médiím, že slyšeli tři výstřely a pak viděli, jak se policie pokouší muže ve věku kolem 20 let oživit. "Policie byla konfrontována jednotlivcem a kvůli okolnostem, které následovaly, jsou nyní předmětem vyšetřování SIU (Zvláštní vyšetřovací jednotka), mám zakázáno dále diskutovat o tom, co se stalo," řekl šéf torontské policie James Ramer. Několik škol v bezprostřední blízkosti incidentu bylo uzavřeno.

Krátká zpráva

USA se chystají poskytnout Ukrajině salvové raketomety dlouhého doletu

Bidenova administrativa se chystá poskytnout Ukrajině salvové raketomety dlouhého doletu M270 MLRS a pohyblivý raketový systém HIMARS. Tyto zbraňové systémy mohou odpalovat rakety mnohem dále než kterýkoli ze systémů, které Ukrajina již má, což by mohlo být v boji s ruskými okupanty převratnou změnou. USA se přiklání k vyslání systémů jako součásti většího balíčku vojenské a bezpečnostní pomoci Ukrajině, který by podle CNN mohl být oznámen již příští týden.

Píše se na Deník.cz