Vyklízení

Neplatil nájem, doma měl skládku: Policie vrazila do bytu hrůzy!

Při vyklízení městského bytu dlouhodobého neplatiče nájemného v Brně se strážníci nestačili divit. Dlužník sice zmizel, pohled dovnitř byl ale otřesný. Žil mezi odpadky, byt zůstal v dezolátním stavu.

Z městského bytu udělal neplatič nájemného smetiště. Brněnští strážníci a soudní vykonavatel ho dnes přišli vystěhovat. Mladý muž několik let neplatil nájem a žil v bytě mezi odpadky. Z bytu však už před časem zmizel, takže úředníci museli dveře otevřít násilím.

Vykonavatel z brněnského městského soudu se tak do bytu v paneláku dostával násilím. Třípokojový byt byl opuštěný a zaneřáděný odpadky a různou veteší.

Související obsah

Muž neplatil nájem několik let, takže dluhy narostly do statisíců. "Povinnému byly několikrát dány šance na nějaké řešení a nikdy se nedomluvil na nějakých splátkách. Dezolátní byt, všecko v hrozném stavu," zhodnotil bydliště a finanční situaci dlužníka soudní vykonavatel Roman Štrof.

A sousedi už prý neplatiče nějaký čas v paneláku neviděli. "Byt oficiálně nepředal, pořád mu běží nájem vlastně, takže potom ten člověk se takto de facto dostává na šikmou plochu," dodal Štrof.

Po výměně zámku se muž do bytu nedostane. A z oznámení na dveřích zjistí, že byt bude na jeho náklady během pár dnů vyklizený.

Ondřej Požár/ lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz