Bydlení

Máte děti? Podívejte se na triky, které pomohou vám i potomkům

Máte děti? Podívejte se na triky, které pomohou vám i potomkům
Zdroj: facebook.com

Pro své potomky chcete vždy to nejlepší, být rodičem je však pořádná dřina. Přinášíme vám skvělé nápady, díky kterým si rozhodně zjednodušíte výchovu vašich ratolestí. Jsou to jen maličkosti, ale ve finále vám velmi pomohou. A vašim dětem také.

Ohrádka pro děti

Potřebujete umýt nádobí, vyluxovat a pověsit prádlo? Dejte dítě do ohrádky. Ohraničený prostor, ze kterého se dítě samo nedostane, možná máte dávno doma. Některé maminky místo klasické ohrádky někdy používají nafukovací bazén. Do jeho spodku rozloží deku, takže se v bazénu může dítě snadno pohybovat. Bazének se rázem promění v hrací hřiště pro vaše batole.


Koš na prádlo vám nahradí vaničku

Obvykle se ke koupání miminek používá klasická vanička. Na trhu je velké množství tvarů, druhů a velikostí vaniček. Některým maminkám však poslouží i obyčejný koš na prádlo. Ať už vaše dítko koupete v čemkoliv, vždy ho mějte po celou dobu na očích.

 

Související obsah

Čisté dudlíky

Každá maminka by měla mít krabici pro hygienické uskladnění dudlíku. Pokud zrovna žádný nemáte, případně za něj nechcete platit, stejně dobře můžete využít například krabičku od pomazánky. Když ji důkladně očistíte, dobře poslouží.

Kompletní přehled triků naleznete v naší galerii

has, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz