Programové schéma

Premiéry filmů i nové pořady: Nova představila program na jaro!

Nové pořady, premiéry filmů i přejmenování názvů stanic - to všechno chystá v příštích měsících televize Nova. Programové novinky pro jaro 2017 představila skupina Nova na úterní tiskové konferenci. Detaily o jarním programu Novy se dozvíte také v pořadu Vaše téma, které na webu TN.cz startuje dnes v 17.30.

"Cílem skupiny Nova jako dlouhodobého lídra českého televizního trhu je nabídnout atraktivní obsah pro celou rodinu, ze kterého si každý vybere to své. Proto jsme se rozhodli v letošním roce investovat do obsahu a programových formátů a obohatit tak naši programovou nabídku," uvedla ředitelka sekce programu skupiny Nova Alex Ruzek. Vysvětlila také, proč Nova přistoupila k přejmenování stávajících stanic: "Chceme divákům ještě zřetelněji ukázat jejich propojení se skupinou Nova a pestrost naší nabídky."

 Staňte se fanouškem pořadu Vaše téma na Facebooku!

Přejmenování stanic

Nova k oslavě svých 23. narozenin dne 4. února 2017 zastřeší všechny své stanice pod název skupiny. FANDA se mění v Nova Action, ze stanice TELKA se stává Nova Gold, název Nova Cinema zůstává, podobně jako její zaměření na nejlepší české a zahraniční filmy. Stejně tak u Nova Sport 1 a Nova Sport 2 prochází drobnými změnami pouze loga stanic, ale na diváky i nadále čeká atraktivní sportovní obsah.

Vaše téma startuje v 17:30!

Největší proměnou prochází stanice SMÍCHOV. Z té se stává Nova 2, druhá stanice, na které diváci od jara najdou několik hodin lokálního premiérového obsahu každý den, včetně oblíbených mezinárodních zábavných formátů i divácky oblíbených komediálních pořadů. Nově se diváci dočkají také zpravodajství TN2, které poběží každý všední den od 22.00. Ústřední tváří zpravodajské relace bude moderátorka a reportérka Michaela Šmídová. TN2 se na televizní obrazovce poprvé představí v pondělí 6. února.

Jaro 2017 na televizi Nova

Specialisté

Po divácky úspěšných kriminálních seriálech Policie Modrava a Kriminálka Anděl přinesla televize Nova další kriminální pořad. Do světa čistě detektivních případů přinášejí Specialisté osobní rovinu jednotlivých hrdinů, kteří kromě vyšetřování musí řešit i své soukromé starosti a radosti. V hlavních rolích hrají David Prachař, Jakub Štáfek, Marek Adamczyk a Zuzana Kajnarová. Celý seriál je točen v autentických reálech Prahy a diváci ho mohou sledovat každé pondělí od 20.20 na TV Nova.

Robinsonův ostrov

V lednu odstartovala nová dobrodružná reality show Robinsonův ostrov. Osmnáct soutěžících rozdělených do dvou kmenů Tabon a Callao bojují na exotickém ostrově ve filipínské divočině o pohádkovou výhru 2 500 000 Kč. Show, která pracuje s vyřazovacím formátem, je také unikátním sociálním experimentem, ve kterém se pod tíhou extrémních podmínek projevují skutečné vlastnosti různých typů lidských osobností. Pořadem provází komentátor Ondřej Novotný. Robinsonův ostrov vysílá televize Nova každé pondělí od 21.15 a středu od 21.35.

NOVA CHYSTÁ I NOVÉ ZÁBAVNÉ SHOW. KTERÉ TO BUDOU, ČTĚTE ZDE!


Premiérové zahraniční filmy

Ve společnosti Matthewa McConaugheya budou diváci moci prožít podivuhodné dobrodružství při sledování Oskarem oceněného sci-fi Interstellar. V něm se hlavní hrdina jako velitel vesmírné mise pokusí najít nový domov pro ohrožené lidstvo.

Na jaře bude divákům TV Nova dělat společnost také Tom Cruise, který se ve filmu Na hraně zítřka dostane do časové smyčky a opakovaně, i když pokaždé jinak, bude prožívat stejnou bitvu.

Hvězdný pár utvoří v komedii Dovolená za trest Adam Sandler a Drew Barrymore, kteří se shodou náhod ocitnou se svými dětmi na společné dovolené v Africe.

V hlavních rolích výpravného dobrodružného sci-fi sourozenců Wachowských Jupiter vychází se po boku Channinga Tatuma představí Mila Kunis.

Chvíle plné napětí a působivou atmosféru prožijí děti, ale i celé rodiny u výjimečného příběhu Můj přítel delfín 2 a pohádky Zloba – Královna černé magie s Angelinou Jolie. 

Existence lidstva bude ohrožena obrovským monstrem v akčním snímku Garetha Edwardse - Godzilla.

Další vzrušující zážitky prožije Chris Evans jako Captain America, který se ocitne tváří v tvář nečekanému nepříteli ve snímku Captain America: Návrat prvního Avengera

NOVINKY SE CHYSTAJÍ I V SERIÁLECH ULICE A ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2. JAKÉ? ČTĚTE ZDE

Jaro na tematických stanicích skupiny Nova

Nova 2 (dříve SMÍCHOV)

Velké změny, ale i oblíbené formáty a pořady čekají na diváky na Nova 2. Ta se stane vedle stanice TV Nova druhou stanicí, která vysílá lokální premiérovou tvorbu. Nově se zde objeví zpravodajská relace s názvem TN2. Další chystanou novinkou bude show s pracovním názvem Court Show z prostředí soudní síně. Ta divákům poodhalí příběhy, ve kterých právo hraje hlavní roli. Nova 2 během jara nabídne i další formáty.

Na obrazovku se vrací populární seriál Dva a půl chlapa, těšit se můžete na oblíbenou partu Přátelé, Carrie Bradshawová se nebojí zeptat na Sex ve městě, pokračovat bude i vtipný seriál Melissa a Joey. Na děti čeká skvělý Spongebob v kalhotách, seriál Scooby-Doo, Tučňáci z Madagaskaru či dobrodružný Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví.

Nova Cinema

Nova Cinema odvysílá v premiéře animovanou sci-fi pohádku Robinsonovi nebo dobrodružný muzikál Čarovný les s oscarovou Meryl Streep. V rodinné komedii Co by kdyby se čtyři sourozenci vrací do svého rodného domu, aby strávili týden pod jednou střechou společně se starostlivou matkou. Novinkou bude také životopisný příběh Alfreda Hitchcoka Dívka, který prozradí jeho vztah k osudové ženě. Noc okoření hororový příběh s krásnou panenkou Annabelle, která se ve stejnojmenném premiérovém snímku promění v bytost posedlou zlem.

V jiném světě bude se zlem bojovat také Alenka v říši divů. Dost specifické problémy bude mít také vědec Bruce Banner, který se po nehodě v laboratoři změní v obrovského Hulka. Těžké rozhodování čeká na Keanu Reevese, který ve filmu Constantine bude muset rozeznat anděly od démonů. Filmoví nadšenci si vychutnají bitvu digitálního světa Tron: Legacy. Filmovou nabídku rozšíří klasické příběhy jako Pompeje, Útěk ze Sibiře nebo Bolt – pes pro každý případ.

Související obsah

Nova Action (dříve FANDA)

Nedodělanou práci má na Nova Action ještě Cordel Walker v seriálu Walker Texas Ranger. Jakmile ale splní všechny resty, vystřídá ho v boji proti nemorálním zločincům Erdoğan Atalay jako Semir Gerkhan v Kobře 11. Diváci mohou s napětím očekávat také nečekaná rozuzlení, která přinesou detektivové z CSI Miami, Las Vegas a New York.

Nově se na obrazovce objeví seriál ZOO, ve kterém nebude nouze o zvířata všech druhů, nebo akční podívaná Křižovatka smrti. Stávající nabídku docu-real seriálů, jako jsou Mistři aukcí nebo Válka skladů, obohatí premiérově partička z Mistrů zastavárny. Ve třech sériích se představí také marvelovští Agenti S.H.I.E.L.D. Na obrazovku se vrátí Raymond "Red" Reddington v premiérové čtvrté řadě Černé listiny. Dostatek akce slibují také hvězdy z nejprestižnější hokejové ligy světa – NHL

Nova Gold (dříve TELKA)

Ze zlatého fondu mohou diváci sledovat úspěšné pořady, na jaře je čeká oblíbená Ulice a Ordinace v růžové zahradě nebo seriál z vydavatelství módního časopisu – Dokonalý svět. Dále se představí skvělá Ivana Chýlková v rodinném seriálu On je žena. Pro ty, kteří mají rádi adrenalin, je připravena reality show z kuchařského prostředí MasterChef Česko nebo sonda do českých domácností v reprízách pořadu Výměna manželek.

Nova Sport 1

Všem příznivcům hokeje nabídne Nova Sport 1 denně alespoň jeden zápas kanadsko-americké NHL. Celkově se díky skupině Nova mohou těšit až na 15 zápasů týdně. Na milovníky fotbalu čeká play off Evropské ligy UEFA. Anglická fotbalová smetánka se kromě Evropské ligy představí také v FA Cupu. Programovou novinkou bude od února světová série plážového volejbalu. V akci se tak představí i Češky Kristýna Kolocová, Markéta Sluková, Barbora Hermannová a Michaela Kvapilová. Velká očekávání jsou také u MotoGP.

Začátek léta bude patřit bílému sportu, protože začne nejprestižnější tenisový turnaj roku – londýnský Wimbledon. Na trávníky vyrazí také golfisté v rámci European Tour. Své řeknou také nejlepší házenkáři světa, kteří ukážou své umění v německé Handball Bundeslize. Příznivci florbalu se pak mohou těšit na nejvyšší švédskou soutěž – Svenska Superligan, ve které hraje i skupinka českých hráčů.


Související obsah

Nova Sport 2

I na začátku nového roku budou na prémiové sportovní stanici Nova Sport 2 k vidění zápasy nejprestižnější basketbalové ligy světa NBA. Po příchodu Tomáše Satoranského do Washingtonu Wizzards je NBA pro české diváky ještě atraktivnější. Českou stopu mohou diváci sledovat také ve fotbale, konkrétně v zápasech Evropské ligy UEFA a EFL Cupu. Milovníci bojových sportů si přijdou na své během sledování přímých přenosů UFC.

Po právě skončeném Mistrovství světa budou i na jaře k vidění nejlepší šipkaři světa. Ti se postupně představí v Premier League Darts i celé řadě dalších MAJOR turnajů. Hodně prostoru dostanou také ragbisté. Kromě únorového Six Nations budou k vidění ty nejlepší evropské soutěže jako AVIVA Premiership nebo Champions Cup. Pro motoristické fanoušky je nově připravena prestižní série ploché dráhy – British Speedway. Stejně jako vloni, ani letos nebudou diváci ochuzeni o závody nejrychlejších vozů na světě IndyCar Series.

NOVA International

Mezinárodní stanice Nova International nabízí slovenským divákům obdobné programové schéma jako nejsledovanější česká stanice TV Nova. Zejména se jedná o dlouhodobě nejsledovanější populární seriály Ordinace v růžové zahradě 2 a Ulice, Výměna manželek, ale také nové pořady jako kriminální seriál Specialisté nebo reality show Robinsonův ostrov. Nechybí ani pravidelné zpravodajské a publicistické relace a na jaře představí nové díly třetí série fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas.

Online projekty skupiny Nova

Voyo

Videoportál Voyo má na jaro připravenou celou řadu filmových hitů, oblíbené seriály z vlastní tvorby televize Nova i napínavé sportovní přenosy. Z filmů například Teorie tygra s Jiřím Bartoškou, Carol, kde se představí úžasná Cate Blanchett, a akcí nabitý bude film Hardcore Henry. Dále zde diváci najdou psychologický snímek Já, Olga Hepnarová, film Komorná či španělské drama Ma Ma s Penélope Cruz.

Pro dětské publikum si Voyo připravilo druhou řadu seriálu Statečná autíčka, pohádku Řachanda, dobrodružství znepřátelených mravenců Mrňouskové: Údolí ztracených mravenců či komedii Kýchající panda.

Ze sportu toto léto čeká fanoušky tenisu legendární Wimbledon, kdy mohou diváci exkluzivně sledovat přenosy z více kurtů. Fanoušky fotbalu čeká Evropská liga UEFA, FA Cup, EFL Cup, dále Voyo nabídne to nejzajímavější z NBA, NHL, galavečery UFC a napínavé budou i šipkové souboje Premier League Darts či MAJOR turnaje.

TN.cz

Zpravodajský portál TN.cz i letos nabízí zimní speciál, který přináší aktuální počasí, sněhové zpravodajství či různé novinky ze zimních středisek. Těšit se mohou také na rady ohledně zimních radovánek jako různé přehledy cen ubytování, rady jak vybrat na hory správné pojištění a mnoho dalšího. Pokračuje i diskuzní pořad Vaše téma, který se věnuje aktuálnímu politickému dění.

Magazín AutoTN.cz není zaměřený jen na fanoušky aut, ale také přináší všeobecné zajímavosti, novinky, videotesty a praktické informace ze světa automobilismu. Součástí jsou i vlastní testy aut na okruhu, novinky z autosalonu či zábavná videa a různé žebříčky.

Ve sportovní rubrice zpravodajského portálu TN.cz najdou diváci kompletní výsledkový servis hlavních sportů. Čtenáři se na stránkách mohou pravidelně informovat o výsledcích z NHL, NBA, Evropské ligy UEFA, šipkových turnajů nebo MotoGP.

Související obsah

NOVA Plus

NOVA Plus nabídne svým divákům díly oblíbených pořadů a seriálů TV Nova, a to zdarma až sedm dní po jejich odvysílání. Portál pokračuje také s úspěšnými online pořady vlastní výroby a připravil další díly původních internetových pořadů Maminy s rozumem, Hravě zdravě či Brána do historie.

Nova.cz

Zábavní portál Nova.cz i nadále nabízí aktuální informace o dění v zákulisí oblíbených televizních seriálů a pořadů. Redakce zavede fanoušky do zákulisí zábavné show Tvoje tvář má známý hlas či reality show Robinsonův ostrov. Navíc se mohou dozvědět ještě více v pravidelném online pořadu Jak to vidí Robinsoni, kde sami soutěžící hodnotí a komentují dané epizody reality show.

Internetový portál Nova.cz na jaře chystá spuštění nové second screen aplikace, která divákům prostřednictvím telefonů umožní přístup k exkluzivnímu obsahu, včetně veškerých videí. Aplikace mimo jiné nabídne interaktivní funkce spojené s televizním vysíláním či televizní program všech kanálů s možností zasílání upozornění na oblíbené pořady. Aplikace bude dostupná na platformách Android i iOS.


Další internetové portály

Prásk.tv provede světem showbyznysu a bude informovat jako první o životě celebrit TV Nova. Dívčí magazín Krásná.cz připravuje nadále úspěšnou rubriku s videoblogy od čtenářek a mnoho zajímavých soutěží. Doma.cz přináší zajímavosti a novinky z oblasti zdravého životního stylu, nové trendy ze světa módy a různé tipy, jak o sebe pečovat. Nejhranější strategická vědomostní on-line hra v ČR Dobyvatel.cz prošla zásadní proměnou a je nyní ještě propracovanější a zábavnější než kdykoliv předtím.

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Programové schéma

Důležité Události

Píše se na Deník.cz