Zajímavosti

Neobvyklý podnik: Tohle je bistro pro milovníky Lega! GALERIE

Neobvyklý podnik: Tohle je bistro pro milovníky Lega! GALERIE
Zdroj: Profimedia

Stavebnice Lego je populární po celém světě. Na zcela novou úroveň ale zálibu v této hračce posunuli na Filipínách – otevřeli zde legovou restauraci, kde je i servírované jídlo ve tvaru lego-kostek!

Originální podnik s názvem Brick Burger byl otevřen ve filipínském městě Pasig. Kromě celkové dekorace v legovém stylu nabízí restaurace i opravdové legové hamburgery.

Fast-foodovou restauraci v legovém stylu otevřel v srpnu roku 2016 Jergs Correa, který je sám velkým fanouškem této legendární stavebnice. Hamburgery se zde mezi sebou neliší jen masem a ingrediencemi uvnitř, ale i barvou "housky" nebo spíše "kostky" na vrchu pokrmu. Restaurace dokonce nabízí výzvu pro své hosty: kdo spořádá do dvou a půl minuty jejich největší hamburger s názvem Lord Business, ten vyhraje jednu z legových stavebnic.

Související obsah

Nejen jídlo v podniku je nezvyklé svým designem. Samotné jídelní boxy jsou tvořeny velkými legovými kostkami, stejně jako osvětlení nad hlavami hostů. A bonus na závěr – návštěvníci restaurace si mohou čekání na své jídlo zpříjemnit stavěním stavebnice přímo u svého stolu. Pokud Lego opravdu milujete, tenhle podnik prostě musíte navštívit!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zajímavosti

Důležité Události

Krátká zpráva

Zatčený katalánský expremiér Puigdemont opustil vězení

Italská policie v pátek zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Po několikahodinovém zadržení byl však propuštěn. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Italský soud bude nyní rozhodovat, zda jej vydá do Španělska. Tam čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Píše se na Deník.cz