Zajímavosti

Neobvyklý podnik: Tohle je bistro pro milovníky Lega! GALERIE

Neobvyklý podnik: Tohle je bistro pro milovníky Lega! GALERIE
Zdroj: Profimedia

Stavebnice Lego je populární po celém světě. Na zcela novou úroveň ale zálibu v této hračce posunuli na Filipínách – otevřeli zde legovou restauraci, kde je i servírované jídlo ve tvaru lego-kostek!

Originální podnik s názvem Brick Burger byl otevřen ve filipínském městě Pasig. Kromě celkové dekorace v legovém stylu nabízí restaurace i opravdové legové hamburgery.

Fast-foodovou restauraci v legovém stylu otevřel v srpnu roku 2016 Jergs Correa, který je sám velkým fanouškem této legendární stavebnice. Hamburgery se zde mezi sebou neliší jen masem a ingrediencemi uvnitř, ale i barvou "housky" nebo spíše "kostky" na vrchu pokrmu. Restaurace dokonce nabízí výzvu pro své hosty: kdo spořádá do dvou a půl minuty jejich největší hamburger s názvem Lord Business, ten vyhraje jednu z legových stavebnic.

Související obsah

Nejen jídlo v podniku je nezvyklé svým designem. Samotné jídelní boxy jsou tvořeny velkými legovými kostkami, stejně jako osvětlení nad hlavami hostů. A bonus na závěr – návštěvníci restaurace si mohou čekání na své jídlo zpříjemnit stavěním stavebnice přímo u svého stolu. Pokud Lego opravdu milujete, tenhle podnik prostě musíte navštívit!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Chile povolilo sňatky osob stejného pohlaví

Chilský kongres schválil sňatky mezi osobami stejného pohlaví. Zákon ještě musí podepsat prezident, ale ten se již dříve vyslovil pro. V konzervativní katolické zemi trvalo schválení zákona čtyři roky. Chile se tak přidalo k více než dvacítce zemí světa, kde jsou homosexuální sňatky legální. Z latinské Ameriky jsou to ještě Argentina, Brazílie, Kolumbie, Kostarika a Uruguay.

Krátká zpráva

Odborníci uklidňují, omikron nebude horší než delta

Dle dosavadních zjištění je „téměř jisté“, že covidová mutace omikron nevyvolává těžší průběh nemoci než varianta delta, spíše by to mohlo být naopak, i když je nakažlivější, prohlásil epidemiolog a poradce americké vlády Anthony Fauci. Podobně se vyjádřil představitel Světové zdravotnické organizace Michael Ryan, který nepochybuje o tom, že současné vakcíny ochrání i v případě omikronu před těžkou formou onemocnění koronavirem.

Píše se na Deník.cz