Bydlení

To tu ještě nebylo! Podívejte se na minimalistickou výbavu pro psy

To tu ještě nebylo! Podívejte se na minimalistickou výbavu pro psy
Zdroj: Nendo

Máte moderní domov a hledáte vhodné doplňky pro vašeho pejska? Japonská firma navrhla psí kolekci, kterou ocení především fanoušci minimalistického stylu.

Japonské designérské studio Nendo je známé po celém světě. Převážně díky svým krásným a jednoduchým návrhům. Nyní ale přišli na trh s neobvyklou novinkou - kolekcí bytových doplňků pro psy.

I když výrobky vypadají velmi jednoduše, jsou maximálně funkční. Nápadité kousky jsou určené především do moderních interiérů. Ocení je ale také milovníci psů, kteří mají v bytě málo místa.

Kolekce obsahuje dům složený ze dvou částí spojených pomocí suchého zipu. Spodní část je využitelná jako postel, kterou mohou zájemci zakoupit ve čtyřech barvách. Ve stejném tvaru je i miska. Psí majitelé si mohou vybrat hned ze třech velikostí. Aby miska v domě ladila, mohou si k ní pořídit i květináče, které k sadě doplňků skvěle ladí.

 

Související obsah

Pejsky ale především potěší hračky. Jedna hračka je ve tvaru krychle a má v sobě rolničku. Vaši psí mazlíčci jistě ocení míček, který je vybavený čtvercovými otvory. Do každého z nich je možné umístit granule a pejsek se pak může pokusit je dostat ven.

has, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz