Hana Maciuchová

Další rána: Jen co se Maciuchová vyléčila, onemocněl jí tatínek!

Další rána: Jen co se Maciuchová vyléčila, onemocněl jí tatínek!
Zdroj: TV Nova

Jen co porazila rakovinu, musí Hana Maciuchová řešit další velkou ránu. Vážně onemocněl její milovaný tatínek Josef. Herečka se proto snaží co nejvíce času trávit u jeho nemocniční postele.

Před pouhým rokem zápasila Hana Maciuchová s rakovinou prsu, kvůli které musela po letech skončit i v seriálu Ulice. Jenže jen co nemoc porazila, přišly další starosti. Tentokrát vážně onemocněl její 97letý tatínek Josef. Informoval o tom deník Aha, o jakou nemoc jde, však nezveřejnil.

"Hanička je teď neustále u táty, protože na tom není dobře. Do Prahy se vrací pouze za prací a pak zase jezdí do Olomouce," prozradil deníku blízký známý. Herečka se s otcem snaží trávit veškerý volný čas, zároveň ale musí v Praze plnit pracovní povinnosti. Neustále tedy mezi městy pendluje.

Péči o otce má ale na starost hlavně Hanina sestra. "O našeho tatínka se v Olomouci dominantně stará naše sestra Silvie. Jde o soukromou záležitost, tak to prosím respektujte," řekla deníku sama Maciuchová s tím, že podrobnosti vzhledem k tíživé situaci sdělovat nebude.

Související obsah

Josef Maciuch patří především na Olomoucku k uznávaným hercům, je také dramaturgem a režisérem. 97. narozeniny oslavil v lednu, se zdravotními potížemi se potýká už několik let. Herečka o něj více pečovala třeba před sedmi lety.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz