Bydlení

Pivař přeměnil vášeň v okouzlující doplněk: Tímhle oslnil i manželku!

Pivař přeměnil vášeň v okouzlující doplněk: Tímhle oslnil i manželku!
Zdroj: imgur.com

Taky milujete pivo? Nemusíte jen s pupkem sedět doma a poslouchat manželčiny výčitky. Místo toho se pokuste svou vášeň zužitkovat. Jako Chris, který dlouhá léta sbíral víčka od piva, aby z nich pak vyrobil okouzlující bar.

Svůj netradiční koníček proměnil tenhle chlapík v neobvyklý doplněk do domácnosti. Přes pět let sbíral Chris víčka od pivních lahví. Spolu s přáteli, kteří mu často zajímavé kousky nosili, jich nashromáždil více než dva a půl tisíce.

Ze sbírky pak i za pomoci dětí vytvořil úžasnou desku k barovému pultu, který odděluje kuchyň od zbytku místnosti. Nejdříve bylo potřeba víčka roztřídit podle barev do několika přihrádek. A zatímco potomci si hráli s barvičkami, tatínek vyráběl bar z kvalitního dřeva.

Desku ve tvaru L poté přetřel matným černým lakem a umístil na nízkou zídku, která vyrostla kolem kuchyňského koutu. A pak přišlo na řadu to nejsložitější a nejzajímavější - poskládat víčka tak, aby na sebe navazovala a tvořila "duhu".

"Původně jsem chtěl vytvořit nějaký obraz, pak ale zasáhla realita a my jsme se rozhodli pro jednodušší efekt. Zároveň jsme některé barvy roztříštili jednotlivými víčky, aby to bylo trochu zajímavější," uvedl Chris.

Související obsah

Když byl přechod z černé v modrou a přes červenou zpět hotov, stačilo jen víčka "zalít" pryskyřicí. "Lepší bylo epoxidovou pryskyřici pomalu lít a dělat tenčí vrstvy, než to celé zaplnit najednou. Pak by totiž mezi víčky vznikly ošklivé propady, jak by vrstva zasychala," doplnil Chris.

Skvělým nápadem a ještě lepším výtvorem se pak pivař pochlubil na sociální síti Imgur. Neuvedl své příjmení ani to, odkud pochází, jeho příspěvek už si ale prohlédly statisíce lidí. "Jsem hrozně pyšný, vážně to tu prokouklo a navíc jsme to dělali společně," radoval se Chris.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Odborníci uklidňují, omikron nebude horší než delta

Dle dosavadních zjištění je „téměř jisté“, že covidová mutace omikron nevyvolává těžší průběh nemoci než varianta delta, spíše by to mohlo být naopak, i když je nakažlivější, prohlásil epidemiolog a poradce americké vlády Anthony Fauci. Podobně se vyjádřil představitel Světové zdravotnické organizace Michael Ryan, který nepochybuje o tom, že současné vakcíny ochrání i v případě omikronu před těžkou formou onemocnění koronavirem.

Píše se na Deník.cz