Peněženka

Už se ví, kde skončila peněženka s 200 tisíci! Nálezcům hrozí vězení

Policie už zná totožnost lidí, kteří našli v nákupním centru na pražském Zličíně peněženku s 200 tisíci. Dvojice se po zveřejnění záběrů z bezpečnostních kamer přišla sama přihlásit, ztracenou peněženku vzala s sebou.

Muž a žena, kteří se na kamerových záznamech z bezpečnostních kamer v televizi poznali, přišli včera v podvečer na policejní oddělení na Zličíně. A peněženku i s celou částkou prý přinesli s sebou.

Samozřejmě museli vysvětlit, proč se ukázali až téměř po měsíci, věrohodnost toho, co řekli, teď policisté prověřují.

Související obsah

Peněženku vytrousil v obchodním centru na Zličíně její majitel ve čtvrtek 23. února, když se zvedal z lavičky a šel telefonovat. Starší muž sedící opodál si toho všiml, sebral ji a začal se rozhlížet, jako by hledal, komu ji vrátit. Po chvíli k němu přišla žena, která se s ním dala do řeči a spolu pak také odešli.

Ačkoliv míjeli majitele peněženky, o tom že ji našli, mu nic neřekli. Policisté se nejprve pokusili na vlastní pěst zjistit, kdo mohl peněženku najít. To se ale nedařilo a pomohlo právě až zveřejnění záběrů z kamer. No a nutno říct, že kdyby nálezci nepřišli sami, asi by si brzy pro ně policie stejně přišla. Poznalo je totiž hned několik lidí. Teď ve vzduchu visí obvinění ze zatajení věci, za což hrozí až roční vězení.

Ondřej Špalek/ lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz