Pití

Pití vody nalačno: Neskutečné, co všechno to udělá s vaším tělem!

Pití vody nalačno: Neskutečné, co všechno to udělá s vaším tělem!
Zdroj: Profimedia

Nevěřili byste, co s člověkem udělá jedna sklenka vody denně ještě před snídaní. Podle několika studií tento jednoduchý trik výrazně napomáhá zlepšit zdraví, navíc napomáhá k hubnutí. A první změny na sobě pocítíte velmi brzy.

Zkuste to. Až zase ráno vstanete, ze všeho nejdřív si dejte sklenku obyčejné vody. Pak mohou opět pokračovat vaše obvyklé ranní rituály, svému tělu tímto jednoduchým úkolem ale neskutečně pomůžete. Zlepší se nejen vaše zdraví, ale úplně to změní celý váš dosavadní životní styl, upozorňují odborníci v článku na portálu Brightside. Samozřejmě platí pravidlo, že čím víc vody, tím lépe.

1) Začnete se cítit zdravě

Voda je pro správné fungování organismu naprosto nezbytná. Už po několika dnech pití po ránu kromě rychlejšího nastartování těla proto můžete pozorovat první změny. Budete vypadat zdravěji a svěže, vaše pokožka se začne měnit k lepšímu.

2) Zrychlí se váš metabolismus

Pití vody na prázdný žaludek má tu výhodu, že napomáhá zrychlit váš metabolismus. Přebytečné kilogramy tak půjdou rychleji dolů, navíc nepocítíte tak brzy hlad a budete mít i více energie!

Související obsah

3) Vlasy budou krásnější

Ať už vás trápí padání vlasů, jejich lámání nebo třepení konečků, voda je určitě správné řešení. Když dodáte tělu vše potřebné, odmění se vám.

4) Zlepší se vaše obranyschopnost

Voda v organismu je stěžejní proto, aby tělo mělo dostatek sil bránit se vlivům "zvenčí". Protože napomáhá zlepšit imunitní systém, budete odolnější vůči různým nemocem.

5) Zmizí zažívací problémy

Ať už vás trápí pálení žáhy nebo zažívací potíže, i tady vám může voda výrazně pomoct. Pomáhá pročistit tělo - tím pádem i střeva - a nepříjemným starostem můžete dát sbohem.

Související obsah

6) Sbohem, problémy s močovým měchýřem

Nemusíte nutně kupovat brusinkové čaje, pokud vás trápí problémy s močovým měchýřem. I voda je lék, když jí bude mít tělo dostatek, bude rychleji vylučovat škodliviny z těla. Jen musíte počítat s tím, že zpočátku budete chodit častěji na záchod.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

HAZARD SE ZDRAVÍM. Dáváte si ráno jako první kávu? Až zjistíte, co vám hrozí, už nikdy ji nebudete pít nalačno!

ŠOKUJÍCÍ VAROVÁNÍ: Pijete příliš horké nápoje? Pak vám hrozí tato nemoc!

lud, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz