Vagína

Žena se stydí za vagínu ve tvaru hamburgeru a chce to řešit!

Žena se stydí za vagínu ve tvaru hamburgeru a chce to řešit!
Zdroj: Thinkstockphotos

Řada žen není spokojená se svým tělem. Stydí se za svá prsa, pozadí nebo stehna. A dokonce i za svou vagínu. Jako žena, jejíž přirození podle jejích vlastních slov připomíná dvoupatrový hamburger.

Big Mac je asi nejznámější položkou v nabídce fastfoodového řetězce McDonalds. Pro Antonii Favu z Londýna ale nejde jen o hamburger. Ona totiž podle vlastních slov s jedním Big Macem musí žít a hrozně se za to stydí.


Antonia má totiž pocit, že její vagína vypadá jako zmíněný hamburger, ze kterého "vytéká náplň. Za vzhled svého klína se žena stydí tak, že už raději úplně přestala intimně žít. 


Partneři se jí totiž podle Daily Mailu krutě posmívali pokaždé, když sundala spodní prádlo. Jeden muž jí řekl, že má koule, druhý, že její pochva vypadá jako válečná zóna. A navíc jsou prý její vagína a stydké pysky tak zdeformované, že ji sex dokonce bolí.


Související obsah


Jednou nadměrně velké stydké pysky Antonii dokonce vyklouzly z bikin, spálily se na slunci a to zkazilo sedmadvacetileté ženě celou dovolenou s kamarádkami.


Proto mladá žena dlouho spořila a nakonec šla na plastickou operaci stydkých pysků, aby se zbavila traumatu a mohla zase normálně žít. Jenže žena s výsledkem není spokojená a je možné, že půjde "pod kudlu" znovu.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Vagína

Důležité Události

Krátká zpráva

Zatčený katalánský expremiér Puigdemont opustil vězení

Italská policie v pátek zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Po několikahodinovém zadržení byl však propuštěn. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Italský soud bude nyní rozhodovat, zda jej vydá do Španělska. Tam čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Píše se na Deník.cz