Vagína

Žena se stydí za vagínu ve tvaru hamburgeru a chce to řešit!

Žena se stydí za vagínu ve tvaru hamburgeru a chce to řešit!
Zdroj: Thinkstockphotos

Řada žen není spokojená se svým tělem. Stydí se za svá prsa, pozadí nebo stehna. A dokonce i za svou vagínu. Jako žena, jejíž přirození podle jejích vlastních slov připomíná dvoupatrový hamburger.

Big Mac je asi nejznámější položkou v nabídce fastfoodového řetězce McDonalds. Pro Antonii Favu z Londýna ale nejde jen o hamburger. Ona totiž podle vlastních slov s jedním Big Macem musí žít a hrozně se za to stydí.


Antonia má totiž pocit, že její vagína vypadá jako zmíněný hamburger, ze kterého "vytéká náplň. Za vzhled svého klína se žena stydí tak, že už raději úplně přestala intimně žít. 


Partneři se jí totiž podle Daily Mailu krutě posmívali pokaždé, když sundala spodní prádlo. Jeden muž jí řekl, že má koule, druhý, že její pochva vypadá jako válečná zóna. A navíc jsou prý její vagína a stydké pysky tak zdeformované, že ji sex dokonce bolí.


Související obsah


Jednou nadměrně velké stydké pysky Antonii dokonce vyklouzly z bikin, spálily se na slunci a to zkazilo sedmadvacetileté ženě celou dovolenou s kamarádkami.


Proto mladá žena dlouho spořila a nakonec šla na plastickou operaci stydkých pysků, aby se zbavila traumatu a mohla zase normálně žít. Jenže žena s výsledkem není spokojená a je možné, že půjde "pod kudlu" znovu.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Vagína

Důležité Události

Krátká zpráva

Do Česka zavítal tchajwanský ministr, Čína protestuje

Předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) se ve středu setkal s tchajwanským ministrem Josephem Wu. Jednali o obchodní spolupráci a o kybernetické bezpečnosti. Setkání kritizovala Čína. "Podstata a vlivy takového jednání jsou neblahé. Čínská strana to silně odsuzuje a vyjadřuje rozhodný nesouhlas a učiní legitimní a nezbytné kroky," uvedla v prohlášení čínská ambasáda.

Krátká zpráva

Policie prověřuje lidi okolo prezidenta Zemana

Národní centrála proti organizovanému zločinu (NCOZ) prověřuje lidi z okolí prezidenta Miloše Zemana, zda se nedopustili neposkytnutí pomoci a padělání a přisvojení pravomoci úřední osoby. Informaci přinesl portál Aktuálně.cz.

Píše se na Deník.cz