Pokladní

Těžký život pokladních: Při pití se schovávejte, nařizuje šéf! ANKETA

Těžký život pokladních: Při pití se schovávejte, nařizuje šéf! ANKETA
Zdroj: Profimedia / TV Nova

Práce pokladních v supermarketech není žádný med. Platy nejsou bůhvíjaké, stres je na denním pořádku. A k tomu třeba šéf nařídí, že nesmíte v pracovní době pít. Respektive můžete, ale musíte "podřepnout". Je to podle vás v pořádku, nebo to už hraničí se šikanou na pracovišti?

O práci pokladních se jednou za čas začne mluvit kvůli často nelidským podmínkám, které musí tito lidé snášet. Teď se na sociální síti objevila fotka, která dává pokladním v jistém supermarketu jasné pokyny.

"Pan XY je velice nespokojen s konzumací nápojů na kasách. A NEPŘEJE SI, ABY BYL ZÁKAZNÍK SVĚDKEM VAŠEHO OBČERSTVOVÁNÍ. Chcete-li se napít, podřepněte. Ranní přežvykování také neexistuje. Úderem 7:30 žádné pojídání na place !!! Tomu je vyhrazena pouze kuchyňka ve vymezený čas."

Zdroj: Facebook official

Jistě si umíte představit, jak jsou asi pokladní v tomto supermarketu nadšené, že když se chtějí v pracovní době napít, což je prostě základní lidská potřeba - tekutiny člověk k životu prostě potřebuje, musí si podle pokynu svého nadřízeného "podřepnout".

 

Se zákazem konzumace jídla na pracovišti se dá asi souhlasit, ale nutit pokladní, aby pily v podřepu schované někde za kasou mimo oči zákazníka, je přinejmenším diskutabilní.

Související obsah

Jaký je váš názor na tento příkaz vedoucího prodejny? Vadí vám, když se pokladní na kase v supermarketu před vašimi zraky napije? Hlasujte v anketě a napište nám váš názor do diskuse pod článkem, nebo na náš Facebook.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VAROVÁNÍ: Chyba v účtence vám může pěkně zavařit! Tuhle rodinu to málem zničilo

SMOLAŘ: Muž se ucházel 40krát o práci! Kvůli děsivému jménu ho nikdo nezaměstnal

hru, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz