Bydlení

Na zahradě měli rozpadlou kůlnu. Neuvěříte, jak ji sami přestavěli!

Na zahradě měli rozpadlou kůlnu. Neuvěříte, jak ji sami přestavěli!
Zdroj: imgur.com

Rodinu trápila polorozpadlá bouda na zahradě. Podle otce vypadala jako "pěst na oko," takže se rozhodl situaci vyřešit. Budovu s pomocí syna přeměnili v úžasný zahradní domek, na který jsou nyní patřičně hrdí. Jejich nápadem se můžete inspirovat i vy!

Pokud přemýšlíte na tím, jak vylepšit svoji zahradu, tak zahradní domek může být ideálním řešením i pro vás. Zvláště, pokud vlastníte starou kůlnu, které potřebuje rekonstrukci. Otec se synem přeměnili starou budovu v opravdu kouzelné místo. Zvládli to sami, protože nechtěli utratit hodně peněz.

Konstrukce kůlny byla ve špatném stavu, ale naštěstí ji nemuseli celou zbořit. Při práci používali například brusku s  kotoučem, kladivo, páčidlo, drátěné pletivo a podobně. Inspiraci a rady našli na internetu.

Po pár dnech dřiny se kůlna začala měnit před jejich očima. To muže jen motivovalo k tomu, aby svůj nápad posunuli ještě o krok dál - u domku postavili i pergolu, pod kterou se vejde celá rodina.

Související obsah

Stačilo dát hlavy dohromady a jednoduchý dvůr se rázem proměnil na oázu relaxu, kde by si uměl odpočinout snad každý. Velkou radost mají také z malého rybníčku, který vybudovali vedle posezení. Dokonce vytvořili malý vodopád. Místo vyzdobili květinami a koupili zahradní gril.  Na další zahradní domek se podívejte ZDE

has, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz