Robinsonův ostrov

Prásknul Marek Terezu, aby se zachránil? Oba řekli, jak to bylo!

Prásknul Marek Terezu, aby se zachránil? Oba řekli, jak to bylo!
Zdroj: TN.cz

Vyřazení Terezy ze soutěže Robinsonův ostrov vyvolalo mezi diváky bouřlivé reakce. Zatímco podle některých si za to mohla policistka sama, další viní Marka, který moderátorovi Terezin podraz přiznal. Teď se k tomu oba vyjádřili a popsali, jak to bylo.

Tereza se mohla vrátit do hry pod podmínkou, že nikomu neprozradí, kde celou dobu po vypadnutí byla. Pravidlo ale porušila, což se provalilo, když se Zdeněk prořekl. To však Tereza nevěděla, a tak ji pořádně překvapilo, že se jí moderátor Ondřej Novotný začal vyptávat.

Ještě než mohla zvážit svou odpověď, předběhl ji Marek, který Ondrovi všechno přiznal. "Hned, jak jsem Zdeňka uviděl, mi bylo jasné, co přijde," vysvětlil Marek v rozhovoru s diváky. Tereza ho proto považovala za zrádce, až po skončení soutěže se dozvěděla, že ji zradil někdo jiný.

"S Markem se bavím stále. Byla to především moje vina, takže proč se zlobit na někoho jiného. Navíc ten, kdo se prořekl, byl spíše Zdeněk," souhlasila Tereza na chatu. I tak pro některé fanoušky zůstává Marek zrádcem, protože chránil sám sebe. Na otázku, proč Terezu nepodržel, má však jasnou odpověď.


Podívejte se, jak drsně moderátor Terezu vyhodil:

"Mě by zajímalo, co by pro vás znamenalo 'podržet' Terezu. Protože já myslím, že kdybych řekl, že o tom nevím, i když Zdeněk, Ondra i celá produkce všechno věděli, myslím, že by Ondra sekl moje lano úplně stejně a s Terezou bychom se prošli spolu," doplnil.

"Cítila jsem se asi tak, jako kdyby mi tou mačetou usekl Ondra hlavu a ne provaz! Byl to hrozný pocit, protože jsem zklamala sama sebe," popsala Tereza své pocity. Drsné vyloučení pro ni znamenalo, že musela ihned opustit Ostrov a nezúčastní se finále ani jako porotkyně.

Lidem, kteří ji kritizují kvůli tomu, že jako policistka by měla umět mlčet, vzkazuje: "Jako policistka určitě držím jazyk za zuby, ale tohle byla hra při extrémních podmínkách a situacích. Byla jsem tu hlavně za sebe," vysvětlila sympatická blondýnka.

Související obsah

A proč vůbec Zdeňkovi s Markem tajemství vyzradila? "Protože jsem věřila, že to proti mně nikdo z těch dvou nepoužije! Dle mého názoru to zrovna pro Marka a Zdeňka až tak zásadní zjištění nebylo," myslí si Tereza.

Pro Marka byla prý situace obtížná skoro stejně. "První minutu jsem byl nadšený, říkal jsem si, že vím něco víc než ostatní, ale pak mi došlo, že to vědět nemám. Pak mi došlo, že to bude mít v budoucnu katastrofální následky," přiznal Marek.

Další díl Robinsonova ostrova sledujte už dnes od 21:35! Poslední díly najdete na NovaPlus, všechny epizody si přehrajte na VOYO. Zákulisní informace, pořad Jak to vidí Robinsoni i další novinky čtěte na Nova.cz!

epa, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz