Robinsonův ostrov

Slzy, stesk i radost: Poslechněte si vzkazy rodin a přátel Robinsonů!

Kromě náročných podmínek se museli soutěžící na Robinsonově ostrově vypořádat i se steskem. A někdy to bylo dokonce těžší, než hlad a neustálé přemýšlení nad taktikou. Vzkazy blízkých, které se v pondělí promítaly, je proto doslova šokovaly.

Asi každý si občas od svých nejbližších rád odpočine. Vydržet ale bez manželky, přítele nebo rodiny víc než měsíc, to už by si nepřál snad nikdo. Když k tomu přidáte neustálý hlad, stres a přítomnost cizích lidí, dostanete stav, kterému čelili soutěžící na Robinsonově ostrově.

Před časem hráči psali vzkazy pro své rodiny a partnery, už to bylo pro mnohé těžké. Když si teď naopak mohli užít videa od těch, kterým dopisy adresovali. Vidět po tak dlouhé době své nejbližší bylo splněním snu, ale zároveň to většinu rozesmutnilo ještě víc.

V rozpacích zůstal po promítnutí vzkazu od manželky Jakub. Připadala mu chladná a ani mu nezopakovala jeho "miluji tě", které jí věnoval ve svém dopisu. Všechny ostatní nabilo sledování jejich blízkých novou energií.

Celý vzkaz pro Niku si můžete poslechnout zde: 

A zatímco na hlavním ostrově se hráči vypořádávali se steskem, na Ostrově vyloučení se vztahy vyostřily. Terka a Lucka se pohádaly kvůli jídlu, které vyhrál Radovan v souboji se Zdeňkem.

Související obsah

Kdo bude dalším vyřazeným? A jak vzkazy nejbližších ovlivní hru soutěžících? Sledujte už ve středu od 21:35 na Nově! Poslední díly najdete na NovaPlus, všechny epizody si přehrajte na VOYO. Zákulisní informace, pořad Jak to vidí Robinsoni i další novinky čtěte na Nova.cz!

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz